NASA опублікувало відео «заправки корабля інопланетян» від сонця (ВІДЕО) — цікавинки — цікаво/відео/аудіо/файли

Load
admin

Телескопи NASA зафіксували у поверхні Сонця «корабель прибульців». Кадри, на яких темний планетообразний об’єкт, з’єднаний з Сонцем чимось на зразок нитки, ширяє над зіркою, були зроблені в Обсерваторії сонячної динаміки, а потім оброблені Центром космічних польотів імені Годдарда.

Викладене в інтернет відео викликало ажіотаж: одні припускали, що на відео зображено космічний корабель «заправляється» сонячною плазмою, інші — що це народження нової зірки, повідомляють Подробности.

Однак розійшлися в думках і вчені. Співробітник НАСА Джозеф Гурман і його колега Алекс Янг порахували, що це маловивчене, але досить часте явище — протуберанець — щільна конденсація відносно холодної речовини, яка піднімається і утримується над поверхнею Сонця магнітним полем.

«Коли протуберанці парять над сонячною короною, це звичайно ознака того, що вони ось-ось відірвуться від його поверхні, як і зробив цей протуберанець», — пояснив Гурман. Янг, в свою чергу, розповів, що насправді в проекції на сонячний диск протуберанець виглядає як сфера, навіть, скоріше, тунель.

У свою чергу співробітник Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця Фізичного інституту імені Лебедєва Сергій Богачов, заявив, що «космічний корабель» є «магнітним торнадо». В об’єктив апарату потрапила його так звана корональна каверна. «Це рідкісне явище, приблизно настільки ж рідкісне, як кульова блискавка на Землі. Грубо кажучи, це магнітний вихор, торнадо, який тягнеться уздовж поверхні Сонця і викидає речовину назовні. Ми дивимося на його зріз, вхід в цей» тунель «, і бачимо чорне коло», — сказав він.

За словами вченого, вихор ідеально круглий, і в нього дуже чіткі краї. «Оскільки він обертається, він в себе втягує речовину з поверхні, і в нього, видно, як темні струмені б’ють з поверхні Сонця», — додав він, зазначивши, що такий циліндр може тягнутися уздовж поверхні Сонця на сотні тисяч кілометрів, а діаметр тунелю становить близько 20 000 кілометрів.


Джерело: http://vinnikiplus.in.ua/

 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв. У разі передруку матеріалів посилання на «Винники Plus» обов’язкове.

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebook контакті та в Однокласниках

Читайте також:

Related Post