Надмірне вживання кави може викликати галюцинації — цікавинки — цікаво/відео/аудіо/файли


Австраліїйські науковці повідомляють про те, що кава згубно впливає на психіку людини.

Згідно результатів, які вони отримали під час дослідження, всього п’ятьох випитих чашок кави в день достатньо для того, щоб людина почала відчувати галюцинації, пише cikave.org.ua.

В рамках експерименту кожному учаснику дали різну кількість кави, а після цього змусили їх прослухати так званий «білий шум» і почути в ньому пісню.

Як говорять автори дослідження, простими словами можна сказати, що випробовувані слухали тишу, при цьому вони чудово її чули! А, можливо не тишу, а цілком певну пісню. Це були ті люди, які випили багато кави.

Грунтуючись на результатах дослідження, науковці стверджують, що стрес, який можна переживати кожного дня через випиті п’ять чашок – пряма дорога до виникнення галюцинацій. В результаті це може стати причиною виникнення нервового зриву, а пізніше психозу.

Віктор Косс, лікар-невролог розповідає, що у головному мозку людини міститься особлива речовина під назвою аденозин, яка, як відомо, виробляється в процесі обміну.

Аденозин може пригальмовувати імпульси нейронів, таким чином захищаючи нас від психічних переживань.

Кількість цієї речовини залежить від віку людини, стомлюваності і навіть часу доби. А, ось кофеїн – це анти-аденозин. Тобто, він навпаки, змушує нейрони частіше випускати імпульси. Інколи це може бути корисно, але, як ви могли зрозуміти, чим менше аденозину в мозку, тим сильніша напруга.

Винники Plus  за матеріалами: cikave.org.ua, фото: dreamfood.com.ua

Приєднайся до сайту Винники Plus на Facebook та Вконтакті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *