В Інтернеті можна буде побачити в онлайні, як обертається Землі

Канадці створили ресурс, на якому в режимі онлайн можна буде спостерігати обертання Землі.

Компанія з Ванкувера UrtheCast запустила 26 листопада на орбіту дві камери, пише Вголос.

З їхньою допомогою канадці повинні отримати потокове зображення Землі в реальному часі.

Інтернет-користувачі зможуть безкоштовно відвідати сайт UrtheCast.com в будь-який зручний для себе час і побачити обертання Землі.

Камери будуть здійснювати 90-хвилинний оберт навколо Землі 16 разів на день.

Директор компанії UrtheCast Скотт Ларсон зазначає, що камери вирушили в космос на російському носії «Союз» з космодрому Байконур в Казахстані.

З космічною «вантажівкою» «Прогрес М- 21М» камери потраплять на російську частину Міжнародної космічної станції, найбільшого штучного супутника на орбіті Землі.

Після калібрування, яке може тривати кілька місяців, камери почнуть передавати зображення на Землю. Вперше будь-який веб-користувач зможе побачити Землю в космічному просторі з затримкою всього в 45 хвилин (максимум – кілька годин).

Глядачі зможуть отримати не лише загальний вигляд планети, але й побачити, наприклад, свою країну у момент, коли камери перебуватимуть над потрібною їм частиною світу.

Компанія надсилатиме на Землю 200 гігабайтів даних в день. Для оплати рахунків UrtheCast залучила приватне фінансування.

Компанія підписала численні партнерські угоди, в тому числі з медіа компаніями, наприклад, Discovery Channel, які матимуть доступ до трансляцій.

Також UrtheCast продасть зображення науково-дослідним компаніям і супутниковим додаткам, які відстежують стихійні лиха.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *