У Винниках на притулок для бездомних на рік потрібно понад півмільйона гривень

Publ
admin

У Винниках на притулок для бездомних на рік потрібно понад півмільйона гривеньУ притулку для безхатченків у Винниках перебувають 27 осіб — розповіла Олеся Саноцька, директор громадської організації «Спільнота взаємодопомоги «Оселя».

«Кількість безпритульних щодня змінюється, — розповіла Олеся Саноцька. — Спочатку люди приходять на роздачу їжі, згодом звертаються в осередок підтримки бездомних, де може помитися, підстригтися, переодягнутися. Потім ми залучаємо їх до розповсюдження журналу «Просто неба» та дозволяємо ночувати у нічліжці».

Якщо безпритульний хоче кардинально змінити життя, проходить у спільноті терапію залежності, тренінги особистісного розвитку, розповіла пані Саноцька.

Серед найбільших проблем притулку на сьогодні, як розповіла Олеся Саноцька, — забезпечити людей харчуванням. «На харчування ми заробляємо самі, — каже вона. — Люди працюють у майстерні ремонту меблів, проте ми не займаємося виробництвом, а отримуємо
пожертву за виконану роботу».

Окрім того, громадська організація бере участь у конкурсі соціальних проектів ЛМР. «Минулого року ми отримали 18 тисяч гривень, — каже пані Саноцька, — при тому, що наш загальний бюджет на рік з усіх напрямків
становить 500-600 тисяч гривень».

Винники Plus  за матеріалами: lviv.expres.ua  фото: reneta

Related Post