Мирон Маркевич: «Я вдячний гравцям за те, що не підвели тренерський склад»


Збірна України наразі не має цілісніої гри та повинна награвати комбінації. Про це після перемоги над збірною Литви на післяматчевій прес-конференції сказав головний тренер української збірної Мирон Маркевич.

Я вдячний гравцям за те, що не підвели тренерський склад«Перед грою ми, тренери, дуже хвилювалися. І футболісти хвилювалися, як покажуть себе при такій кількості глядачів. Перший тайм вийшов трохи нервовим, але добре те, що гравці прислухаються до того, що від них хочуть побачити тренери. Звичайно, поки цілісної гри у нас немає. Адже ми разом працюємо лише один тиждень. Нам необхідно награвати побільше різноманітних комбінацій. Але я, звичайно,перш за все вдячний гравцям за те, що не підвели тренерський склад», – сказав Маркевич.

Головний тренер збірної України проаналізував дії окремих ланок команди і висловив своє задоволення рівнем гри окремих виконавців, особливо відзначивши Дмитра Чигринського.

«Я думаю, що зв’язка Михалик – Чигринський у центрі оборони на цей момент є найкращою. Всі розуміли, що у Дмитра зараз мало ігрової практики, і ми дали йому пограти. При такому рівні гри місце в основі Чигринському гарантовано. Те саме стосується і Тимощука.», – підсумував тренер української збірної.
Винники Plus
Фото: www.ffu.org.ua
Джерело: most-kharkov.info

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *