«Народний Контроль» допоможе винниківським міліціянтам ввімкнули світло у відділку (ВІДЕО)

Новини
admin

Застати працівників у виниківському відділені міліції важко. Міліціянти, або в машинах гріються, або на виїздах. Позаяк, кажуть, у приміщенні зуб на зуб не попадає. Ба більше. Тут немає навіть освітлення. Винниківчани обурені такими діями. Вони звернулися до Народного Контролю.

У Винниківському відділені міліції немає електроенергії вже понад два місяці, комунальники пояснюють, що світло відключили через неоплату. Приміщення відділку міліції знаходиться в будинку місцевого ЖЕКу, який має хаборгованість перед Львівобленерго, за яку і було відключено постачання електроенергії до будинку. Правохоронці дуже рідко бувають у відділку, так, як не має ніяких умов для нормальної роботи в холодному приміщенні і без електроенергії. Тим часом злочинність у місті зростає.

Тим часом депутат Винниківської міської ради Володимир Почаєвець уже написав звернення до очільника Львівської міліції з проханням передбачити кошти на встановлення окремого електролічильника для місцевого відділення міліції.

«Після розмежування електричних лічильників Винниківське відділення буде мати окремий рахунок і буде сплачувати кошти за ту електроенергію, яку використовує», — повідомив Володимир Почаєвець журналістам «Народного контролю».

«Ми зараз очікуємо відповідь на депутатське звернення. Не може буте так, шо в такому місті, як Винники, з населенням близько 15-20 тисяч населення, не було відділку міліції», — наголосив депутат міської ради.

«Народний Контроль» обіцяє слідкувати за розвитком даної ситуації.

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Related Post