Яким чином Винники заборгували 1,2 млн. грн. перед «Львівводоканалом»?

Сьогодні ЗМІ поширили повідомлення, що МКП «Винниківське» заборгувало ЛМКП «Львівводоканал» 1,2 мільйона гривень і борг продовжує зростати.

«Ми забезпечуємо водою мешканців міста Винники, витрачаючи великі кошти на перекачування води та експлуатацію магістральних мереж. Унаслідок перегляду тарифів на електроенергію наші видатки безперервно зростають. Зокрема, з початку року тарифи на енергоносії зросли на 4%. Ситуація вкрай напружена. Через боржників «Львівводоканал» не може у повному обсязі сплатити за електроенергію, а це загрожує масовим відключенням води населенню. Відтак, ми змушені закликати Винниківський водоканал до жорсткої платіжної дисципліни», – йдеться у повідомленні ЛМКП «Львівводоканал».

Також повідомляється, що тарифи ЛМКП «Львівводоканал» за послуги водопостачання та водовідведення для усіх категорій платників становлять 7,94 грн за кубометр, а тарифи МКП «Винниківське» за послуги водопостачання та водовідведення становлять: 9,90 грн. за кубометр для населення і 14,64 грн. за кубометр для інших платників.

Виникає питання, яким чином МКП «Винниківське» заборгувало таку кругленьку суму перед ЛМКП «Львівводоканал»?!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *