Конгрес США готує закон про надання Україні летального озброєння

Конгрес США близький до останнього кроку на шляху прийняття рішення про надання Україні летального озброєння. Лідери комітету Палати представників з питань збройних сил від Демократичної та Республіканської партії працюють над розробкою законопроекту про постачання Україні «оборонної летальної допомоги».<

Про це, з посиланням на співробітників апарату Конгресу повідомляє Reuters, повідомляє Joinfo.ua.

Глава комітету республіканець Мак Торнберрі і відомий в один з лідерів демократів Адам Сміт «просунулися далеко вперед в обговоренні» законопроекту про надання даної допомоги, повідомило джерело видання.

У грудні Сенат і Палата представників одноголосно прийняли ідею цього закону, який дозволить Штатам розпочати поставляти озброєння Україні для захисту від російської агресії.

Президент США Барак Обама поставив свій підпис під законом, але він надає йому право самостійно вирішувати питання про постачання зброї Україною та їхні терміни. В даний момент в політичному середовищі США спостерігається деякий тиск на Президента, оскільки більшість конгресменів вже висловилися за поставки Києву озброєння.

Нещодавно глава МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що завтрашні переговори в Мінську є останнім шансом на мирне врегулювання конфлікту на Донбасі. Він зазначив, що якщо поточні наміри «нормандської четвірки» з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі будуть марні, то Європейський союз перейде до обговорення питання про надання Україні летального озброєння.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *