Сьогодні винниківчани знову будуть без світла

Винники знову будуть відключені від системи електропостачання у зв’язку із заходами для цілісної збалансованої роботи Об’єднаної енергосистеми України — ДП НЕК «Укренерго».

Сьогодні, 4 грудня, о 09:16 год. по розпорядженню диспетчера центральної диспетчерської служби Західної енергосистеми ДП НЕК «Укренерго» ПАТ «Львівобленерго». ввело в дію графіки аварійних відключень (ГАВ) по Львівщині з 1 по 8 чергу сумарною потужністю 96 мегават (МВт). Про це Львівському порталу повідомили у відділі корпоративних зв’язків ПАТ «Львівобленерго».  

Графіками аварійних вимкнень охоплені вулиці міста Львова: Хмельницького, Топольна, Грінченка, Мазепи, Жовківська, Стрийська, Франка, П.Мирного, Кн.Ольги, В.Великого, Кульпарківська, Любінська, Патона, Ряшівська, Каховська, Городоцька та прилеглі до них, а також частково м. Винники.  

По Львівській області ГАВ введено у м.Червоноград, Бродівському, Буському, Жидачівському, Миколаївському, Перемишлянському, Пустомитівському, Городоцькому, Жовківському, Золочівському, Кам’янка-Бузькому, Мостиському, Радехівському, Самбірському, Сокальському та Яворівському районах. 

Як припинення дії, так і введення в дію ГАВ, здійснюється по спецрозпорядженню диспетчера центральної диспетчерської служби Західної енергосистеми ДП НЕК «Укренерго» згідно з «Інструкцією про складання і застосування графіків обмеження та аварійного відключення споживачів, а також протиаварійних систем зниження електроспоживання», яка затверджена Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 12 лютого 2014 року N 142 і зареєстрована в Міністерстві юстиції України 15 квітня 2014 р. за N 425/25202.

Джерело:

Фото:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *