У Винниках виявили тіло бездомного чоловіка

У вівторок, 2 грудня, близько 15 години у Винниках в приміщенні зруйнованого дитячого садочку по вул. Олени Теліги,4 було виявлено мертвого чоловіка.

Тіло чоловіка середнього віку, без ознак насильницької смерті, лежало в приміщенні, на старому спальнику, серед пустих пляшок горілки й іншого сміття, повідомляє Новий погляд.

За словами працівника Винниківського відділення міліції, майора Олега Строцького, ймовірною причиною смерті невідомого є переохолодження організму. Тіло виявили дві інших особи без певного місця проживання. Один із них повідомив, що останній раз він бачив цього чоловіка живим ще минулої суботи. З його слів, згадана особа без певного місця проживання неодноразово приходила на ночівлю в колишній дитячий садочок. Ймовірно він – колишній львів’янин, мав дружину та двох дітей. Своєму оточенню він, з їх слів, розповідав, що дружина вигнала його з дому. Цей чоловік жив за рахунок допомоги благодійних організацій.

Зі слів свідків, які й виявили його тіло, неодноразово він був і в місцевій благодійній установі «Оселя». А щодо його прізвища, то свідки заявили, що цього не знають.

Фото:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *