Винники — воїни АТО і земля

Новини
admin

Більше ніж півроку тому у Винниках була створена Громадська рада, до складу якої увійшли представники різних організацій. Діяльність Громадської ради була спрямована на контроль за діяльністю мера міста Сергія Уварова, Винниківського виконкому і депутатського корпусу. До складу ради увійшли принципові винниківські активісти: місцевий бізнесмен Ярослав Семенюк, координатор «Правого сектору» у Винниках Максим Хома, сотник народної самооборони м. Винники Володимир Почаєвець, Андрій Шніцер, Юрій Мірко та інші.

Так розпочинається повідомлення на сторінці Винники SOS у Facebook. Далі подаємо повний текст допису за підписом групи «Винниківські патріоти».

Ця ідея з самого початку не зустріла одобрень зі сторони Сергія Уварова і частини депутатського корпусу. Тому міському голові треба було, щось робити з Громадською радою. І зовсім незабаром до складу Громадської ради вводять друзів і соратників Уварова, які прикриваючись виділенням земельних ділянок для бійців АТО, хочуть роздерибанити у Винниках 17 га землі.

Що це за нові «активісти» появилися у Громадській раді? Олексій Дегтяренко та його батько Олександр Дегтяренко – друзі і побратими по Партії регіонів міського голови Сергія Уварова. Ще у 2002 Дегтяренко був помічником народного депутата Шурми (СДПУо), у 2004 член окружної комісії від кандидата на пост президента України Януковича, у 2005 році входив до ініціативної групи з підготовки проведення референдуму проти НАТО та «за Митний союз». Також до цієї ініціативної групи входив Юрій Дмитришин, який на сьогодні очолює ГО «Допомога армії України». На виборах до Львівської міськради 2006 року Олексій Дегтяренко балотувався у списку опозиційного блоку «Не так» як член СДПУ(о). Також усписку був Юрій Дмитришин – на той час студент. У 2007 році Олексій Дегтяренко був членом окружної виборчої комісії від Партії регіонів, де також був сьогоднішній заступник міського голови Уварова, керівник ГО «Народний самоконтроль» Тарас Дмитерко. За сумлінну працю та відданість міському голові Сергію Уварову, за часів президенства Януковича, без згоди винниківських депутатів, сім’я Дегтяренків одержала в подарунок від мера винниківське бомбосховище, яке знаходиться в садку біля колишньої очноїлікарні.

Ці так звані активісти піаряться на виділенню землі атовцям. Хоча ще 24 серпня 2014 р. на урочистій сесії Винниківської міської ради було одноголосно депутатами прийнято постанову щодо виділення земельних ділянок для будівництва житла винниківчанам – учасникам АТО. На цій же сесії було присвоєно звання «Почесний громадянин Винник» трьом винниківчанам, які брали участь у військових діях у зоні АТО – Олегу Янді, Юрію Богоносу та Ростиславу Волощуку.

19 листопада 2014 р. у приміщенні Винниківської міської ради відбулась комісія по виділенню земельних ділянок учасникам АТО. Основними критеріями відведення земельної ділянки учасникові АТО стали: 1. реєстрація учасника АТО у м.Винники станом на 01 січня 2013р. 2. проживання учасника АТО у м. Винники станом на 01 січня 2013р.

Чому такі критерії? Та тому, що Дегтяренко зі своїм покровителем хочуть це все контролювати і дерибанити дальше винниківську землю (через «липових» підставних атовців) прикриваючись героями АТО.

Отже, ні Громадська рада, ні тим більше Олексій Дегтяренко ніякого відношення до виділення атовцям землі не мали, і до 24 серпня ніхто з них цим питанням не займався.

Лише коли депутати проголосували за створення комісії, яка має напрацювати положення про виділення земельних ділянок учасникам АТО, «новообрані активісти» Громадської ради почали піаритися на цьому (пресконференції з «підбитим» оком, наклепи на справжніх представників Ради громади м. Винники).

Станом на сьогоднішній день жодної земельної ділянки учасникам АТО у м. Винники не виділено, що в черговий раз доводять такі, як Дегтяренко (ГО «Громадський актив Львова»), Дмитришин (ГО «Допомога Армії України»), Чорний (ГО «Галас»), Філонов (ГО «Вектор європейського розвитку», голова громадської ради при Винниківській міській раді), які займаються дешевим піаром, який не підкріплений жодним документом, тобто обманом та брехнею хочуть заробити собі політичні девіденди перед майбутніми виборами. Громадська рада потрібна Винникам, але без «любих друзів» мера Уварова.

Після завершення цієї кровопролитної війни винниківські добровольці, які воюють з окупантами на Сході України, серед яких  депутати ВМР Назар Крисюк та Ігор Банах, запитаються у мера, і деяких «слуг народу» з депутатського корпусу і виконкому: «Що ж ви робили у Винниках, і що з містом сталося?». Так, що схаменіться всі, і працюйте на благо Винник і винниківчан.

Ми закликаємо і Громадську раду і Винниківську міську раду працювати на місто і на Україну.

Слава Україні!

Група «Винниківські патріоти»

Related Post