На ярмарку у Винниках зібрали більше 11 тисяч гривень для українських воїнів

Новини
admin

У неділю, 30 листопада, за ініціативи педагогічного колективу ЗОШ «Берегиня», учнівського самоврядування та батьківського комітету школи, у Народному домі м. Винники відбувся благодійний ярмарок «Від серця до серця» на падтримку воїнів АТО.

Як повідомляє Богдан Шустер на своїй сторінці у Facebook, за ручні роботи і випічки від учнів ЗОШ «Берегиня» винниківчани пожертвували 11 383 гр. Також на ярмарку було зібрано теплі речі, медикаменти і продукти.

Захід розпочався спільною молитвою отців винниківських храмів. Пізніше гості ярмарку мали змогу подивитись виступи ансамблю «Винниківчани» та вихованців ЗОШ «Берегиня» і Народного дому.

Усім людям доброї волі, всім учням, учасникам ярмарку, педагогам і батькам подякувала один з головних організаторів, член батьківського комітету — Марія Чередніченко.

За зібрані кошти будуть закуплені найнеобхідніші речі для українських воїнів і разом з продукцією, яка була зібрана під час ярмарку будуть передані активістам Золотої молоді Винник, які доставлять пожертви винниківчан безпосередньо на фронт в руки солдатам.

Слава Україні! Спільними зусиллями ми досягнемо цілковитої перемоги!

Related Post