На «Гарячу лінію Народного контролю» звернулись мешканці будинків по вул. Кільцевій у Винниках.
Люди кажуть, що про їхні проблеми давно ніхто нечує, а про те, щоб їх вирішити навіть не йдеться. Тому люди вирішили звернутися про допомогу до «Народного контролю». Громадські активісти не змусили себе чекати та приїхали у Винники. Детальніше про цю подію дивіться у відео телеканалу ZIK.