ФК «ОДЕК» вітає «Рух» з премогою в чемпіонаті України

Новини
admin

Минулорічний чемпіон чемпіонату України з футболу серед аматорів ФК «ОДЕК» з Рівненщини привітав винниківську команду з пермогою у фінальному матчі цьогорічного чемпіонату над командою АФ «П’ятихатська».

Подаємо повний текст привітання, опублікованого на офіційному сайті ФК «ОДЕК»:

«Рух» з міста Винники з другої спроби таки здобув звання Чемпіона України з футболу серед аматорських команд. Цим результатом львів’яни ще раз довели, що команди відбіркової «Групи 1» Аматорської ліги України, де за територіальним принципом виступають і представники Рівненщини, є найсильніші у державі. Нагадаємо, що «ОДЕК» в цих змаганнях виборов бронзові нагороди турніру.

Другий рік поспіль обидві команди-фіналісти із західної України, що за територіальним принципом формують відбіркову «Групу 1» Аматорської ліги виборюють нагороди чемпіонату. Як відомо у 2013 дві кращі команди «Західної зони» мали абсолютну гегемонію над рештою, зустрівшись у фіналі. Тоді «ОДЕК» виборов «золото», а «Рух» задовольнився «сріблом».

Цього року все також йшло до повторення фіналу, але команда АФ «П’ятихатська» усіма можливими методами, таки змогла протиснутись у фінальний матч, залишивши «ОДЕК» з «бронзою». У вирішальному поєдинку року колективу з Кіровоградщини не допоміг «набутий досвід» у Проміжному раунді Кубку регіонів УЄФА, в який вони потрапили завдяки придуманому в ААФУ сумнівному відбірковому турнірі (до речі, у цьому фарсі згодилися брати участь АЖ 3 команди з усієї України). На змаганнях у Молдові кіровоградці вже у перших двох матчах потрапили у саму що не є «проміжність» проміжного раунду, програвши обидві гри із рахунком 0:4 кожну. Втішаючи себе приказкою «стабільність запорука майстерності», АФ «П’ятихатська» вирушила до Вінниці на фінальний матч Аматорської ліги України.

У вирішальному поєдинку аматорського футбольного сезону «факір був п’яний та фокус не вдався». Незважаючи на те, що усі три екс-гравці «ОДЕКа» (Микола Коляда, Богдан Скоцький та Олександр Ніколайчук) з перших хвилин вийшли на поле у складі своєї нової команди АФ «П’ятихатська», «Рух» забив гол на 19 хвилині матчу (відзначився Олег Шептицький), і втримав перевагу до фінального свистка. Більше того, у заключні хвилини матчу, саме львів’яни були ближчими до того, щоб подвоїти рахунок, аніж УЧАСНИК КУБКУ РЕГІОНІВ УЄФА врятувати матч.

Тож, від імені ФК «ОДЕК» вітаємо львівську команду із заслуженим званням Чемпіона України з футболу серед аматорських команд. Бажаємо їм якнайкраще підготовитися до «Відбіркового всеукраїнського турніру по відбору до відбіркового раунду Кубку регіонів УЄФА» (чи як він там називається), щоб ще раз комусь там у «кабінетах» довести, що Чемпіон України з футболу серед аматорських команд, якраз і є НАЙСИЛЬНІШОЮ аматорською командою України. До зустрічі на футбольних полях України у 2015 році.

Related Post