«Рух» — Чемпіон України серед аматорських команд!!! (ВІДЕО)

Винниківський «Рух» вперше у своїй історії став Чемпіоном України з футболу серед аматорських команд! Сьогодні у Вінниці на центральному стадіоні міста о 14.00 відбувся фінальний поєдинок чемпіонату між винниківським «Рухом» та командою з Кіровоградської області АФ «П’ятихатська».

Перші 10 хвилин першого тайму команди намагалися нащупати слабкі сторони одна в одної, гра переважно точилася між двома штрафними майданчиками суперників.

На 11 хвилині матчу м’яч опинився у воротах «Руху», але за очевидного положення поза грою, арбітр не зарахував взяття воріт. А вже на 19 хвилині кращий бомбардир «Руху» Олег Шептицький вискочив з позиції правого інсайда і не зближуючись з голкіпером невідпорно пробив. Голкіпер «П’ятихатської» був безсилим, рахунок у матчі став на користь винниківської команди.

Цей гол став переможним для винниківчан. Надалі на полі точилася справжня чоловіча боротьба, суперник «Руху» не здавався і старався вирівняти становище. Але як не парадоквально, в останні хвилини матчу більше атакував «Рух» і впевнено довів матч до перемоги.

Вітаємо «Рух» із золотими медалями чемпіонату України!!! Так тримати!!!


АФ «П’ятихатська» ​ — «Рух»Винники 0-1

Гол: 19, Олег Шептицький

Арбітри: Бойко С.М. Асистенти арбітра: Дашко О.В. Вишневський Ю.І. (всі — Київська обл.) Четвертий арбітр: Міськов В.П. (Вінниця)

Спостерігач арбітражу: Бурмич В.Я. (Хмельницький)

АФ «П’ятихатська»: Бобров, Пащенко, Сафонов, Мамонов, Бриль (65, Янюк), Коляда, Батраченко, Ніколайчук, Скоцький (46, Артюх), Білоусов (60, Хорольський), Фальковський

Тренер: Переверзій Руслан

«Рух» Винники: Шевчук, Романюк, Гурський, Іванський, Дикий, Костик, Кікоть (65, Сергєєв, 70, Бойко), Деревльов, Макар, Козловський (46, Баглай), Шептицький О.

Тренер: Гданський Роман

Попередження: Кікоть, 30; Гурський, 55.

Фото:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *