Незаконно встановленими кіосками у Винниках займеться суд (ВІДЕО)

Мешканці Винник звернулись на «Гарячу лінію Народного контролю» телеканалу ZIK. Люди розповіли, що кіоски, які розташовані на вулиці Галицькій, уже декілька місяців працюють незаконно – власники не платять за оренду землі. Тим часом, незважаючи на звернення винниківчан, міська влада на такі порушення не реагує.

Пан Юрій живе у Винниках давно. Чоловік розповідає, кіоски стоять тут майже півроку. Відколи з’явилися МАФи, пройти тротуаром у час пік складно, а дитячим візком – взагалі не проїхати, доводиться виходити на проїжджу частину.

«Вони дуже заважають. Для людей зовсім не залишається місця, щоб пройти тротуарами», – нарікає мешканець Юрій

«На ці малі архітектурні форми люди почали скаржитись щоразу частіше. У Винниках продовжують незаконно встановлювати споруди. Прокуратура уже оскаржила рішення виконавчого комітету. Вже навіть виграли суд у першій інстанції. Та попри всі заборони, міські чиновники закривають на це очі», – обурюється сотник «Народної Самооборони» м. Винники Володимир Почаєвець.

У Міськраді ж виправдовуються: мовляв, дали дозвіл на роботу яток, а не кіосків. Чому ж протягом декількох місяців Винниківська мерія не звернула увагу, що кіоски розміщенні незаконно – невідомо.

«Якщо архітектурна форма встановлена стаціонарно, то вона має мати дозвіл, повинен бути договір оренди. Якщо ж це тимчасова ятка, то тоді не договору оренди непотрібно», – прокоментував голова інспекції благоустрою міста Винники Славомир Каторож.

«У нас не розроблено положення про встановлення малих архітектурних форм. Якщо буде рішення суду, щоб демонтувати ці МАФи, то ми так і зробимо», – запевнив заступник голови Винниківської міськради Олег Шевчук.

Громадські активісти та журналісти телеканалуу, спільно із працівниками ДАІ, провели заміри і визначили, що кіоски розташовані не за правилами. Далі незаконними МАФами займатиметься прокуратура та суд. «Гаряча лінія Народного контролю» слідкуватиме за перебігом цієї справи.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *