«Шахтар» готовий допомогти «Карпатам» у вирішенні їх проблем, — Палкін

Новини
admin

Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін заявив, що донецький клуб не має наміру перешкоджати «Карпатам» проводити свої домашні поєдинки на «Арені Львів».

«Представники львівських «Карпат» з питанням проведення матчів на «Арені Львів» до нас в клуб не зверталися. Якщо ж офіційне звернення надійде, то ми жодною мірою не станемо перешкоджати. Львів — гостинне місто, нас тут дуже добре прийняли. Ми віддаємо собі звіт, що перебуваємо в гостях, тому не можемо допустити виникнення конфліктної ситуації, через яку місцеві «Карпати» будуть позбавлені можливості проводити матчі в їх рідному місті.

Повторюся, ми не перешкоджаємо проведення матчів «Карпат» на «Арені Львів». У разі, якщо львівський клуб все ж проявить бажання грати з нами на одному стадіоні, необхідно, щоб ФФУ спільно з Прем’єр-лігою призначали домашні матчі наших клубів таким чином, щоб «Карпати» і ми грали у Львові в різні ігрові тури.

Також додам — «Шахтар» прекрасно розуміє проблему «Карпат» і простягає руку допомоги львівському клубу. Ми готові виділити своїх кращих фахівців європейського рівня, для вирішення проблеми газону стадіону «Україна», — заявив Палкін.

Нагадаємо, нещодавно з’явилася інформація про те, що «Карпати» можуть провести всю решту домашніх матчів у 2014 році не у Львові. Причина — неготовність газону стадіону «Україна» приймати поєдинки. Львів’яни висловили бажання грати на «Арені Львів», де зараз базується «Шахтар» і через це між клубами ніби то виник конфлікт.

Джерело:

Фото:

Related Post