«Рух» у товариському матчі обіграв «Скалу»

Сьогодні, 26 лютого, діючий чемпіон обласної Прем’єр-ліги винниківський «Рух» у товариському матчі обіграв друголігову стрийську «Скалу». Гра відбулася на штучному полі стадіону ім. Богдана Маркевича.

В складі винниківчан дебютували футболісти, які ще недавно виступали у Прем’єр-лізі України — Гурський і Кікоть. Також глядачі змогли побачити у складі «Скали» Святослав Козловського, який зараз перебуває в команді майстрів.

У першому таймі глядачі голів не побачили. У другій половині матчу господарям поля таки вдалося втілити свою перевагу у забиті голи. Перемогу «Руху» з рахунком 3:0 принесли Олег Шептицький, Олексій Родевич та Віталій Дмитрух.

Гравці «Руху», які взяли участь у матчі: Шевчук, Гусаківський, Гурський, Іванський, Дикий, Костик, Кікоть, Деревльов, Баглай, Макар, Дмитрух, Олег Шептицький, Молоков, Романів, Карачевський, Родевич, Іванов.

Наступний поєдинок «Рух» зіграє у вівторок, 4 березня, з ФК «Львів-Юнайтед» в 1/8 фіналу Меморіалу Ернеста Юста. Матч відбудеться о 12.00 на штучному полі стадіону ім. Богдана Маркевича.

Календар матчів 1/8 фіналу Меморіалу Ернеста Юста, які відбудуться на стадіоні ім. Богдана Маркевича, можна переглянути тут.

Фото:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *