У лікарні у Винниках страждає хлопець, який не має рідні в Україні

В госпіталі у Винниках у важкому стані перебуває хлопець, який не має рідні в Україні.

Тарас з Росії приїхав до України у Львівську область, одружився тут і працював на сервісі з фарбування, пише на свої сторінці Вконтакте Христина Садовець. Після робочого дня він їхав на скутері з роботи, і їхати довелося узбіччям, оскільки було темно й трасою Київ-Чоп їхало багато вантажівок. Він переживав, щоб не затягло під фуру. Минаючи новозбудовану заправку, де на узбіччі був розкиданий гравій та викопаний рів, хлопець впав і зламав шию.

Паралізованний по груди, він пролежав у травматології декілька місяців – дружина пішла від нього. І тут почалося ще страшніше: без належного догляду утворилися пролежні.

Зараз він перебуває в госпіталі інвалідів війни у Відділенні кістково-гнійної хірургіі. З рідних людей залишилася тільки хвора мати в Росії, яка не в змозі до нього приїхати. Пенсію оформити також нереально, оскільки він – громадянин Росії.

Зараз усе виглядає так: у нього рани-пролежні, які не гояться після операцій і нестерпно болять. При цьому температура постійно 38,5-40. Хлопцеві потрібна купа ліків і кров (донорська). Дивитися без сліз, як він мучиться рік – важко. Йому – двадцять п’ять років. Допоможіть, хто чим може. Зараз у нього навіть ватно-марлевих пов’язок немає.

Просимо про молитву за нього, а також фінансову допомогу. Для тих, хто мешкає поблизу Винників і може занести хлопцеві теплої домашньої їжі, або ж може здати кров і принести корінець-підтвердження (постійно їх вимагають).

Подаємо інформацію місцезнаходження Тараса: Винники, Госпіталь інвалідів війни, 9-ий поверх, відділення КГХ, 14 палата, Романець Тарас Васильович.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *