УДАР вимагає перевірити законність вирубки лісу у Винниках

З відповідним зверненням до прокуратури сьогодні, 14 листопада, звернувся голова фракції УДАРу в Львівській міській раді Анатолій Крачковський.

Про це повідомляє zik.ua, посилаючись на інформацію прес-служби Львівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка».

Ударівець у депутатському зверненні просить у прокурора Львова, прокурора Личаківського району та Прокурора Львівської міжрайонної прокуратури з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері перевірити законність здійснення вирубки дерев у Винниківському лісопарку та забудови земельних ділянок по вул. Соколиній, 49 та 49а.

У депутатському зверненні до прокуратури також міститься прохання вжити усіх можливих заходів, щоб не допустити подальшу незаконну вирубку дерев на території Винниківського лісопарку, а також незаконного захоплення, привласнення чи забудови відповідних територій лісопарку власниками сусідніх земельних ділянок.

Як зазначив у своєму зверненні Анатолій Крачковський, «До мене як депутата Львівської міської ради звернулись мешканці вулиці Соколиної у місті Львові із проханням допомогти у вирішенні проблеми, яка склалась внаслідок незаконного вирубування дерев у Винниківському лісопарку. Зі слів заявників, одна з родин,яка проживає на цій вулиці впродовж кількох останніх років нищить і вирубує дерева на території Винниківського лісопарку, прилеглій до земельної ділянки, яка перебуває у їх розпорядженні. На даний момент винищено близько 30 дерев. Внаслідок вказаних дій, після звільнення від лісових насаджень земля захоплюється і обгороджується з метою здійснення нового будівництва.

У зверненні також зазначено, що члени вказаної родини навмисно нищать дерева, зокрема, зрізують кору та підливають невідомими хімічними препаратами, для того, щоб видати дерева за, так звані, «аварійні» і отримувати дозволи на їх вирубку.

Мешканці сусідніх будинків занепокоєні такими зухвалими діями, а також тим, тому що у Винниківському лісопарку й надалі продовжується незаконна вирубка лісових насаджень тому й просять депутатів Львівської міської ради від УДАРу втрутитись у ситуацію та припинити не законну, на їхню думку, вирубку дерев у Винниківському лісопарку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *