Штучне поле на винниківському стадіоні урочисто відкриють у неділю (ВІДЕО)

Новозбудоване поле зі штучним покриттям, поблизу основного поля, відкриють урочисто у неділю, 17 листопада, о 13 годині. Після церемонії відкритя відбудеться товариський матч між ветеранами Винник і ветеранами київського «Динамо».

У середу, 13 листопада, на стадіоні ім. Богдана Маркевича побували керівники міської ради Винник та мер Львова Андрій Садовий. Приїхав до рідного міста і Мирон Маркевич, завдяки якому і розбудовується стадіон у Винниках.

«Я хочу, щоб діти тут займались, бо зараз багато говоримо про те, що є засилля легіонерів у чемпіонаті, але мало звертаємо увагу на наших дітей. Я надіюсь, що на цих полях виросте багато футболістів, і вони будуть поповнювати ряди наших українських клубів, а з часом – збірної України», — сказав на брифінгу Мирон Маркевич.

Мер Львова Андрій Садовий розповів, що приїхав оглянути ці прекрасні поля на запрошення пана Маркевича, якими він опікується і робить все для того щоб вони були найкращі в області.

«За останній час у ці поля Мирон Маркевич інвестував більше 10 млн грн. Це його приватні кошти. Він дає можливість нашим львівським дітям бути найкращими у футболі» — додав мер Львова.

Нагадаємо, що за кошти головного тренера харківського «Металіста» Мирона Маркевича збудували футбольне поле з сучасним штучним покриттям. За його словами, аналогів такому покриттю нема у Західній Україні. Поле розміщене біля футбольної школи, якою тренер опікується уже 10 років. Тут безкоштовно тренуються діти зі Львова, Винник та навколишніх сіл.

Фоторепортаж події можна переглянути тут


Фото:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *