У Винниках площі присвоїли назву імені Степана Бандери

В четвер, 31  жовтня, сесія Винниківської міської ради, за поданням голови постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, спорту, молодіжної політики, охорони здоров’я, екології та соціального захисту населення Байцара А., присвоїла назву площі в честь видатного політичного діяча Степана Бандери.

Подія приурочена до 71 річниці УПА і 95-річчя ЗУНРу. Площа  знаходиться в районі колишнього Співочого поля (кут вул. Львівської – Шевченка), і охоплює територію  близько 2  га навколо озера. Поруч розташовані храми – римо-католицький костел Успіння Пресвятої Діви Марії та греко-католицька церква  Воскресіння Господнього.  Ця місцевість — історичний цетр Винник.  На даній території, у перспективі, планується встановити пам’ятник провідникові ОУН Степану Бандері, відновити Співоче поле і проводити на площі основні  урочистості у Винниках.

Початком відновлення благоустрою цієї місцевості на благо городян та гостей міста була толока проведена у серпні 2011 р.  Ініціаторами цієї толоки були депутати Винниківської міської ради від  фракції партії «Фронт Змін» (тепер ВО «Батьківщина») Володимир Галущак, Олег Наставський та Петро Стецко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *