У Винниках триває реконструкція вуличного освітлення

Новини
admin

Для охоплення всієї території Винник вуличним освітленням  владі  необхідно два роки. Перший етап однієї  з найпріорітетніших  програм міста планують закінчити в 2013р.

Саме для цього значну частину бюджетних коштів  Винниківська міська рада виділила на роботи з покращення вуличного освітлення.

«Проблеми з освітленням  нічних вулиць у Винниках існують далеко не перший рік.  До приходу сьогоднішньої влади  цьому питанню   ніхто  не  приділяв уваги. Усвідомлюючи актуальність проблеми, керівництво міста взялося за її вирішення.

Ще в минулому році розробили відповідну програму і розпочали роботу. Частину роботи минулого року  виконати  таки вдалося.

У 2013 році завершать роботи з  реконструкції шаф вуличного освітлення й встановлення в них трьохзонних лічильників для обліку електроенергії. Це дасть змогу поділити період освітлення вулиць на три категорії з різними коефіцієнтами оплати.

А це, в свою чергу, дозволить  збільшити тривалість освітлення наших вулиць одночасно зі зниженням вартості цієї послуги (завдяки застосуванню понижуючого коефіцієнту!) Окрім цього планується  розпочати реконструкцію вуличного освітлення девяти вулиць , на які вже є готова проектно-кошторисна документація.

Проект охоплює вулиці Івасюка, Бічну Івасюка, Сахарова, І. Франка , Шевченка, Винна Гора , Ломоносова, Кияка,» — твердить радних міського голови з житлово-комунальних питань М.Р. Желіско.

Вся програма  розрахована на два роки, відтак, у 2014 році планують приступити до роботи з покращення освітлення   інших вулиць.

«Ставимо перед собою завдання освітити всю територію Винник. Відновлюємо вже існуючі  мережі вуличного освітлення  та будуватимемо  їх там, де їх ніколи не було», – каже міський голова Сергій Уваров.

Програмою вуличного освітлення передбачено охопити найвіддаленіші райони Винник , таких як вулиця Б.Хмельницького, . В даному районі мережа відсутня  взагалі. Тут передбачають встановити бетонні опори та  провести мережу вуличного освітлення  зі світильниками та енергозберігаючими лампами.

Мирослава Вайда

Related Post