У Винниках проходить міжнародна конференція освітян (ВІДЕО)

У Винниках у школі-інтернаті проходить міжнародній конференції освітянЮ на якій обговорювались сучасні методи управління школою.

Сучасна школа потребує сучасних підходів. Педагоги розповідають: відколи винайшли класну систему навчання, пройшло майже п’ять століть. За цей час довкола українця змінилось все, окрім шкільної парти.  Тож багато освітян дотримуються думки, що стару радянську систему пора ламати на більш демократичну, яка б дозволяла більш індивідуально підходити до кожного учня. 

В Україні чимало прихильників нових підходів до освіти. Вони і зібрались на конференції, аби поділитись своїм досвідом та дізнатись про нові ідеї.

Демократичне управління школою, індивідуальний підхід до учня, використання новітніх технологій лежать в основі навчального процесу у школах багатьох країн.

Серед запрошених: освітяни з України, Польщі, Словаччини та Голландії. Генк Бонкс та Нік ван Гемерен працюють у одному місті, в школах, які спеціалізуються на вихованні дітей з відставанням у розвитку. Але представляють різні підходи.

Генк Бонкс, заступник директора школи для дітей з особливими потребами:

«В одній групі можуть бути і діти з аутизмом, і гіперактивні, і діти, які просто себе погано почувають. Вони постійно разом і вчаться одне від одного.»

Нік ван Гемерен, директор школи:

«Наша школа має професійну орієнтацію. Окрім теоретичних занять, вони мають практичні: куховарять, малюють чи шиють. Вони також стажуються на підприємствах, де часто залишаються працювати після закінчення школи.»

В першому навчальному закладі намагаються зрівняти хворих дітей з нормальними: виховати толерантність в одних, а у інших —  почуття повноцінності. В іншому ж головне завдання розвинути здібності учня та дати йому путівку в життя.
Джерело: http://vinnikiplus.in.ua/

Джерело: lodtrk.org.ua


 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв. У разі передруку матеріалів посилання на «Винники Plus» обов’язкове.

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebook контакті та в Однокласниках

Читайте також:


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *