Табачника «кришує» сусідня країна, — Кириленко

«Скорочення уроків української мови для 5-9 класів, та, практично, знищення предмету «Історія України» остаточно підтвердило головне завдання Табачника — стерилізація національної освіти від усього українського», — про це заявив лідер партії «За Україну!» В’ячеслав Кириленко.

«Закриття українських шкіл, нищення незалежного тестування й повернення корупції в освіту, вичищення із освітньої галузі української мови – це далеко неповний перелік діяльності цього горе-міністра. На жаль, він сьогодні поповнився знищенням уроків української мови та історії», — цитує політика galinfo.

«В уряді Януковича відбуваються перестановки й відставки. Звільняють міністрів та віце-прем’єрів, лише Табчник, якого неодноразово критикували і Азаров і Янукович, має міністерську недоторканність», — підкреслив Кириленко.

«Інших пояснень, ніж те, що цього українофоба «кришує» сусідня країна, уже давно не існує», — вважає В’ячеслав Кириленко. 

Джерело: galinfo.com.ua, фото: lustration.org.ua


 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв. У разі передруку матеріалів посилання на «Винники Plus» обов’язкове.

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebook контакті та в Однокласниках

Читайте також:


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *