Google розробляє окуляри-смартфон — майже такі, як в «універсальних солдатів»

Новини
admin

З чуток, просунуті окуляри матимуть практично ті ж параметри, що і смартфон.

Компанія Google розробляє окуляри-комп’ютер з прозорими екранами замість лінз, повідомляє сайт 9to5Google, посилаючись на джерело в компанії, яке нібито тестувало новий гаджет.

Як пише ТСН, перша інформація про окуляри, які встигли охрестити назвою Google X Glasses, з’явилися в грудні 2011 року. Зараз інформація про новий пристрій оновилася. Зокрема, джерело сайту в Google розповіло, що екраном нібито слугуватиме лише одна лінза, тоді  як раніше заявлялося про дві. Також не підтвердилася інформація про використання в окулярах 3D-технологій.

З чуток, за апаратним характеристикам окуляри будуть відповідати середньостатистичному смартфону: процесор 1GHz ARM A8, відеокарта 256MB, 8GB оперативної пам’яті.

В окуляри також буде вбудований модуль GPS, також передбачається наявність Wi-Fi і Bluetooth.

На скло-екран (швидше за все, прозорий LCD або AMOLED-дисплей) буде виводитися інформація про оточуючі користувача об’єкти, ідентифікація яких відбуватиметься за допомогою вбудованої відеокамери.

За даними джерела, в окуляри буде вбудована камера в кілька мегапікселів зі спалахом, її головне призначення — збір інформації для додатків. Передбачається, що можна буде управляти системою за допомогою нахилів голови.

На дужки окулярів буде винесено кілька кнопок. За даними джерела, навчитися керувати окулярами дуже легко, і людина швидко до них звикає. За функціональним особливостям розробку порівнюють із зором Термінатора та існуючими сонцезахисними окулярами з MP3-плеєром Oakley Thumps (зображеними на ілюстрації до цієї публікації — Ред.).

Водночас, поки що залишається невідомим, коли Google збирається запустити окуляри у виробництво. За однією з версій, перш ніж відправити Google X Glasses в магазини, компанія влаштує безкоштовне тестування серед своїх співробітників чи обмеженого кола осіб.

Джерело: tsn.ua


 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв. У разі передруку матеріалів посилання на «Винники Plus» обов’язкове.

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebook контакті та в Однокласниках

Читайте також:

Related Post