Політична заява фракції «Фронт Змін» Винниківської міської ради

Винники PlusФракції «Фронт Змін» Винниківської міської ради зробила політичну заяву про те, що не братиме участь у засіданні 7-ої сесії Винниківської міської ради, яка відбудеться 20 жовтня 2011 року.

Згідно Протокольного рішення № 13 від 20.10.2011 року фракція «Фронт Змін» у Винниківській міській раді не братиме участь у засіданні 7-ої сесії Винниківської міської ради 20.10.2011 року у зв’язку із порушенням Регламенту Винниківської міської ради, Закону України «Про місцеве самоврядування», Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та Закону України «Про доступ до публічної інформації», а саме проект порядку денного, а також проекти рішень питань, винесених на дану сесію, не були надані для ознайомлення депутатам «Фронту Змін» в строки і спосіб визначений чинним законодавством.

Дану сесію Винниківської міської ради вважаємо нелегітимною, а прийняті на ній рішення — нечинними. Нагадуємо, що раніше депутати «Фронту Змін» неодноразово зверталися до Винниківської міської ради з вимогою привести у відповідність до діючого Регламенту Винниківської міської ради, Закону України «Про місцеве самоврядування», Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та Закону України «Про доступ до публічної інформації», форму організації і проведення сесій.

Наша фракція вважає неприйнятним прийняття рішень щодо розподілу та роздачі комунального майна, землі, бюджетних ресурсів без попереднього обговорення на засіданнях фракції, без вивчення проектів рішень, без ознайомлення громадськості.

Фракція «Фронт Змін» вважає, що комунальне майно, земля, бюджетні кошти — це надбання територіальної громади міста Винник, а не окремих посадових осіб.

Голова фракції політичної партії «Фронт Змін» у Винниківський міській раді В. Галущак

Джерело: fz.lviv.ua

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebook контакті та в Однокласниках

Читайте також:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *