Сергій Уваров заперечує передачу колишнього військового містечка у Львові третім особам


Винники PlusМіський голова Винник Сергій Уваров 16 липня спростував інформацію про те, що Винниківська міська рада намагалася проголосувати за передачу нещодавно набутого у власність цілісного майнового комплексу на вул. Личаківській, 105 у Львові третім особам.

В ЗМІ з’явилась інформація депутата Львівської обласної ради від «Фронту змін» Степана Кубіва, про те, що на позачерговій сесії Винниківської міської ради планується прийняти рішення про передачу майнового комплексу на Личаківській,105 у Львові «третім особам».

За інформацією С.Кубіва, у березні 2011 року вийшло розпорядження КМУ про передачу військової частини на вул. Личаківській,105 у Львові на баланс міської ради Винник. Винники її прийняли на баланс.

Сергій Уваров заявив, що такого питання не було ні у порядку денному останньої сесії Винниківської міської ради цього тижня, ні на засіданні профільної комісії житлово-комунального майна, пише zaxid.net.

«У четвер ми проводили сесію. Для того, щоб провести нове пленарне засідання, до мене з депутатських груп, фракцій ніхто не звертався. Тому підстав проводити будь-яку нову сесії у мене не було. Обговорення з цього питання не було», — додав міський голова Винник.

Сергій Уваров зазначив, що жодних листів з цього питання у ВМР на ранок зареєстровано не було.

Міський голова додав, що наразі до нього не зверталися жодні інвестори з пропозиціями набути згадуваний комплекс. «Інвестори не зверталися. Сьогодні взагалі інвестора знайти не дуже легко. Звернень від осіб, які могли б реально подати бізнес-план, показати, що можуть зробити, що від цього отримають громади Винник і Львова, не було – заявив він. — З іншого боку, є бачення, щоб зробити там хороший соціальний центр, який би обслуговував і винниківчан, бо це поруч до Винників, і львів’ян, і мешканців Львівщини. Нам у Винниках бракує такого соціального центру. Проте детальної дискусії щодо його функцій, що ми хочемо зробити і як саме, ще не було. Це питання – для обговорення в комісіях, депутатів, які є представниками позицій територіальної громади. Такі рішення треба приймати збалансовано, разом».

С.Уваров повідомив, що наступна сесія Винниківської міської ради буде присвячена питанню підготовки до святкування 20-річчя незалежності України та коригування генерального плану Винник.

За інформацією С.Кубіва, у березні 2011 року вийшло розпорядження КМУ про передачу військової частини на вул. Личаківській,105 у Львові на баланс міської ради Винник. Винники її прийняли на баланс.

Винники Plus  за матеріалами: zaxid.net, фото: «Винниківський Вісник»

Приєднайся до сайту Винники Plus на Facebook та Вконтакті

 Читайте також:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *