В Берлінському музеї відеоігор представили оновлену експозицію (ВІДЕО) — 4 Травня 2011 — Калейдоскоп


Сучасні відеоігри з запаморочливими спецефектами та графікою не завжди були такими. У Берлінському музеї відеоігор на суд відвідувачів виставлено те, з чого все починалося.

«Відеоігри — це частина нашої культурної спадщини — це більше, ніж просто дитяча забавка. Якщо вони дійсно важливі з точки зору культури — чому б не створити музей?”, — каже директор музею Андреас Ланґе.

Музей вперше розчинив свої двері ще в кінці 90-х, потім через брак фінансування кілька разів припиняв роботу. Взимку виставка запрацювала знову, і, здається, успішно, повідомляє канал новин 24.

За перші 2 місяці тут побували 12 тисяч відвідувачів. Подивитися є на що. Колекція музею налічує понад 300 ігор — тут є все, від перших приставок Комодор, Атарі, Нінтендо до ультрамодних 3D ігор Sony PlayStation.

Основана вікова категорія музею — дорослі люди сорока і більше років. Для них це унікальна нагода поринути в дитинство, це ностальгія. Для тінейджерів відвідини музею — це більше урок історії, можливість побачити чим бавилися їхні бабці, дідусі і що з цього вийшло.

Винники Plus  за матеріалами: 24tv.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *