В майбутньому українці будуть звихнені на грошах, – психологи — 28 Березня 2011 — Калейдоскоп

Blog
admin

Голова Асоціації Ігор Корнієнко повідомив на каналі ZIK у політичній програмі Остапа Дроздова «Прямим текстом», що психологів насторожує суха прагматичність нашої молоді.

Років п’ять тому на перше місце молодь завжди ставила кохання й почуття, друге місце у рейтингу посідали вірні надійні друзі, і третє – матеріальний достаток, кар’єра. Проте тепер усе помінялося: на першому місці пріоритетів – зароблені в будь-який спосіб гроші, на другому – друзі, і тільки третє місце займає любов, сказав Корнієнко.

Асоціація практикуючих психологів щороку проводить моніторинг проблем, які існують у молодіжному середовищі, та вивчає ціннісні орієнтації підростаючого покоління.

За словами психолога, молодь стала більш прагматичною тому, що в самого суспільства на задній план відійшли морально-етичні цінності. «Діти і молодь є віддзеркаленням суспільства. Якщо дорослі, для прикладу, можуть критично дивитися жорстокі фільми, то діти сприймають побачене як чисті моделі поведінки і трансформують їх з екрану на себе.

«Звичайно, вони будуть поводитися, як екранні герої, оскільки в них ще немає ціннісного фільтру, – пояснює психолог. – А звідси – криміналізація суспільства, де дати комусь в морду – це добра звична справа. Що характерно, діти здебільшого копіюють батьків, тому з цього треба починати: в дітях завжди треба побачити себе», додав Корнієнко.

Винники Plus  за матеріалами: zik.com.ua, фото: corbisimages.com

Related Post