УЕФА вслід за ФІФА офіційно попередила Україну


УЕФА вслід за ФІФА офіційно попередила УкраїнуЯк повідомляє офіційний сайт ФФУ, Федерація футболу України отримала офіційний лист за підписом генерального секретаря УЄФА Джанні Інфантіно, у якому сказано, що УЄФА може позбавити Україну права проведення «Євро-2012», у разі продовження втручання органів державної влади у діяльність ФФУ.

«Ми посилаємося на лист ФІФА від 24 січня відносно ситуації, що склалася у Федерації футболу України (ФФУ). Як Вам відомо, цей лист стосується очевидності втручання представників органів державної влади у справи та діяльність ФФУ.

Вам має бути відомо, що так само, як Стаття 17 Статуту ФІФА вимагає від асоціацій-членів вести свої справи незалежно та без втручання з боку третіх сторін, абсолютно те саме передбачено Статтею 7bis параграф 2 Статуту УЄФА. З цього випливає, що за наявності втручання третіх сторін у справи ФФУ порушується не лише Статут ФІФА, але й Статут УЄФА.

За таких обставин та за результатами засідання Виконавчого комітету УЄФА 27 січня 2011 року у Ніоні, інформуємо Вас, що Виконавчий комітет УЄФА одноголосно підтримує позицію ФІФА з даного питання. Отже, ми також закликаємо припинити втручання будь-якої третьої сторони у діяльність ФФУ та вимагаємо, щоб Ви вжили необхідних, конкретних заходів та надали відповідне підтвердження того, що це припинилося.

Візьміть до уваги − якщо необхідних заходів не буде вжито та членство ФФУ у ФІФА буде призупинено, окрім призупинення членства у ФІФА, так само буде призупинено членство ФФУ в УЄФА.

Щоб не було сумнівів, таке припинення, серед іншого, матиме наступні наслідки:

1. афілійовані ФФУ клуби більше не матимуть права брати участь у клубних змаганнях УЄФА;

2. національні збірні команди України більше не зможуть брати участь у змаганнях УЄФА;

Зважаючи на другий наслідок, та у зв’язку з проведенням жеребкування турніру для молодіжних збірних U-21, що відбудеться наступного тижня, Україна, таким чином, потрапить у групу не з п’яти, а з шести команд, оскільки ми маємо передбачити можливе призупинення членства ФФУ та, як наслідок, виключення України з цих змагань. Призначення України до групи з шести команд мінімізує будь-яку потенційну шкоду змаганням у разі, якщо Україна не матиме права брати у ньому участь.

Більше того, ми також маємо поінформувати Вас, що одноголосною точкою зору Виконавчого комітету УЄФА є те, що в разі призупинення членства ФФУ в УЄФА, проведення фінального раунду чемпіонату Європи УЄФА в Україні у 2012 році було б нерозумним.

Ми впевнені, що Ви усвідомите серйозність ситуації, та з нетерпінням чекаємо Вашого письмового підтвердження про те, що необхідні заходи з виправлення ситуації вжито до 4 лютого 2011 року», – йдеться у листі.

Винники Plus  за матеріалами: ffu.org.ua

 Новини спорту
 Оголошення:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *