Тариф на воду у Львові зросте до 4,54 грн за кубометр — Львів


Під час брифінгу директор «Львівводоканалу» Мирослав Заплатинський повідомив, що з першого лютого на жителів Львова чекає нове підвищення цін, тепер на водопостачання і водовідведення.

За словами Заплатинського, згідно з постановою НКРЕ, ціна водопостачання та каналізації зросте на 9%. Відтак замість 4,16 грн доведеться платити 4,54 грн.

Відповідне рішення з цього приводу, скоріш за все, незабаром ухвалить виконком міської ради.

Однак М. Заплатинський каже, що це не обов`язково. «У НКРЕ нам сказали, що ухвалювати з цього приводу рішення не обов`язково» — уточнив він.

Водночас директор «Львівводоканалу» сказав, що йдеться лише про населення, відтак економічний ефект для самого підприємства не буде настільки відчутний, адже населення становить трохи більше, ніж половину від усіх споживачів.

«Ми очікуємо в місяць додаткових 600 тисяч гривень надходжень. А з грудня минулого року тільки щомісячні платежі за електрику для підприємства збільшилися на 300 тисяч гривень» — наголосив він.

За його словами, за останні роки вартість електрики для підприємства зросла на 30%, а крім того, постійно зростає ціна пального  та рівень мінімальної зарплатні.

Мирослав Заплатинський каже, що такий тариф не задовольняє підприємство, бо воно подавало обґрунтування, згідно з яким мінімально економічно обґрунтований  тариф становить 5,8 грн за кубометр.

Винники Plus  за матеріалами: portal.lviv.ua

 Львівські новини
 Оголошення:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *