Марі Сімон-П’єрр розповіла, як зцілилася завдяки папі Івану Павлу ІІ — 18 Січня 2011 — Калейдоскоп


Часопис «Le Figaro» взяв коротке інтерв’ю у французької монахині Марі Сімон-П’єрр, яка за заступництвом покійного папи Івана Павла ІІ оздоровилася від хвороби Паркінсона. Цією ж недугою хворів і Папа.

«Папа Бенедикт ХVІ підтвердив чудесність мого оздоровлення. Це є велика ласка і знак для цілої Церкви, для цілого світу, а особливо для Франції», – зазначила монахиня.

Вона розповіла: «Після того, як я почула звістку про майбутню беатифікацію Івана Павла ІІ, мені постійно згадуються слова цього Папи «Франціє, найстарша дочко Церкви, що ти вчинила зі своїм хрещенням?». Я дуже прагну щоб Франція зрозуміла цей знак і щоб телекамери відвернулись від мене, а звернулись до Христа, який завжди близько до тих, хто страждає… Після смерті Івана Павла ІІ, я звернулася до своєї настоятельки, щоб отримати звільнення від свого служіння, яке більше не була в силах сповнювати. А в міжчасі попросила благопокійного Папу, щоб він заступався в небі за мене. В ніч з 2 на 3 червня 2005 року я пробудилася о 4.30 ранку і відчула, що щось змінилося: я більше не відчувала болів, я змінилася», – свідчить монахиня про своє оздоровлення.

Сестра Марі Сімон-П’єрр була чудесно зцілена в момент, коли вже готувалася залишити своє служіння через хворобу, яка їй майже унеможливлювала рух. Спираючись на висновки комісії, яка займалася вивченням цього випадку, папа Бенедикт ХVІ визнав надприродність цього оздоровлення, що стало одним з чинників майбутньої беатифікації Івана Павла ІІ. 49-літня сестра Марі Сімон-П’єрр буде особливою гостею на святковій беатифікації Івана Павла ІІ, яка відбудеться 1 травня цього року в Римі, – пише «Католицький оглядач».

Винники Plus  за матеріалами: christusimperat.org

  Читайте також:

 Винники
 Львів
 Україна
 Світ
 Спорт
 Міська Рада



Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *