Як зміцнити свій імунітет — Поради — Цікаве про цікаве


Епідемія грипу замаячіла на горизонті. Газета «Високий замок» пропонує зміцнити свій імунітет з допомогою такого засобу.

Потрібно: 3 кг буряків, 3 кг моркви, 2 кг гранатів, 2 кг лимонів. Усе пропустити через соковитискач. Лимони попередньо треба очистити від насіння, але пропускати разом з цедрою, а гранат – і зі шкіркою, і з кісточками, і з перетинками. Сік злити в банку і додати туди 2 кг меду. Вживати вранці та на ніч по півсклянки впродовж місяця. Потім зробити перерву на два тижні і знову місяць оздоровлюватися цим цілющим бальзамом, який допоможе вам протистояти вірусам та різним респіраторним інфекціям.

Допоможе дубова кора!

Гінгівіт – запалення ясен – у вагітних зустрічається досить часто. В організмі майбутньої мами відбувається гормональна перебудова, в результаті якої капіляри сильно розширюються, і ясна починають кровити. Після народження дитини гінгівіт зазвичай проходить. А поки є лише один спосіб лікування – ущільнювати слизову порожнину рота. Стоматологи рекомендують регулярно (2-3 рази на день) полоскати рот відваром дубової кори. Столову ложку сухої подрібненої кори залийте склянкою окропу і готуйте на водяній бані під кришкою 15-20 хвилин, потім долийте кип’яченої води до початкового обсягу і вистудіть.

Яблука проти зморшок

У цього фрукта дуже багато лікувальних властивостей, а ще він, виявляється, чудовий косметолог, надзвичайно корисний для шкіри. Недарма колись яблука називали «молодильними». Вони, з’ясували вчені, можуть поновлювати кров, очищувати організм, а це відразу відбивається на стані шкіри і загальному самопочутті. А ось рецепт зовнішнього використання цього чудового фрукта. Потрібно дві пластинки яблука покласти на 15 хвилин під очі. Це допоможе запобігти або добре розгладить «курячі лапки» навколо очей

Процедуру варто робити тричі на тиждень. Вона допомагає знімати й темні коли під очима.

Людмила Ревуцька

Винники Plus  за матеріалами: wz.lviv.ua, фото: uralweb.ru

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *