Згідно вердикту КДК ФФУ «Металіст» і «Карпати» замикають турнірну таблицю — Спорт


Харківський ФК «Металіст» і львівський ФК «Карпати» позбавили дев’яти очок.Відповідне повідомлення клуби отримали від КДК ФФУ.

Окрім цього «Металіст» і «Карпати» отримали штраф у розмірі 25 тисяч у.о. з клубу.

Гендиректор Металіста Євген Красніков, екс-гравець Карпат Сергій Лащенков відсторонені від діяльності, пов’язаної з футболом, довічно.

Почесний президент Карпат Петро Димінський відлучений від футболу на 12 місяців, гендиректор львів’ян Ігор Дедишин — на п’ять років.

Дісталося і прем’єр-лізі — її не могли обійти стороною. Гендиректор ОПФКУ «Прем’єр-ліга» Олександр Єфремов отримав шестимісячну дискваліфікацію.

Футболісти Карпат брали участь у тому матчі, заплатять кожен по 10 тисяч у.о. штрафу. Виняток становитимуть Голодюк, Женюх, Годвін, Зеньов, Кополовець, Налєпа, Петрівський і Ткачук, відбувшись п’ятьма тисячами умовних одиниць.

Матч, про який йдеться, відбувся в квітні 2008-го року. На своєму полі «Металіст» обіграв «Карпати» з рахунком 4:0. Федерація футболу України отримала матеріали: запис бесіди колишнього захисника «Карпат» Сергія Лащенкова з почесним президентом клубу Петром Димінським, в якій йдеться, що гравці «Карпат» за програш отримали 110 тис. дол.

ФФУ передала матеріали до Генеральної прокуратури. Федерація обіцяла жорстоко покарати винуватців.

Ярослав ГРИСЬО, голова Федерації футболу Львівської області:

– Мені тяжко коментувати рішення Контрольно-дисциплінарного комітету. Це повинні робити люди, задіяні у конфлікті. Скажу лише одне: для людини, яка вболіває за футбол, зокрема львівський, ця новина є для мене неприємною.

– Чи залучали вас до розслідування «договірного» матчу?

– Не залучали. Слухали тих, хто причетний до цього інциденту. КДК виніс покарання всім тим, хто, на його думку, задіяний у ньому.

– Чи мають «Металіст» і «Карпати» шанси опротестувати рішення КДК?

– Шанси завжди є. Але хтозна, чи принесе це очікуваний результат…

Винники Plus за матеріалами: football.ua  wz.lviv.ua 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *