Захід України охопила повінь — 19 Травня 2010


В Україні підтоплено вже три області. Зранку 19 травня залишалися підтопленими території Закарпатської, Львівської та Івано-Франківської областей, повідомили у прес-службі МНС.

Як відзначили в МНС України, у цих областях протягом 15-17 травня інтенсивні опади та шквалисті пориви вітру призвели до формування швидкоплинних дощових потоків і через захаращеність потічків, придорожніх канав та кюветів сталося підтоплення приватних садиб, сільськогосподарських угідь, житлових будинків, пошкодження автомобільних мостів.
На сьогоднішній ранок у Закарпатській області затоплено 303 присадибних ділянки та 1 тис. 850 га сільськогосподарських угідь.
У Львівській — 33 підвальні приміщення житлових будинків; 9 присадибних ділянок у м. Городок; 140 га сільськогосподарських угідь у Мостиському районі.
Залишаються пошкодженими автомобільний міст (рух транспортних засобів заборонено) на автодорозі місцевого значення через потічок та пішохідний міст через річку Вирва у м. Добромиль Старосамбірського району.
На трьох ділянках зруйновано близько 500 м берегів річки Вирви у Старосамбірському районі, що у подальшому, відзначають в МНС, загрожує руйнуванням господарських будівель населених пунктів.
В Івано-Франківській області затоплено 16 підвальних приміщень житлових будинків, в тому числі в Івано-Франківську – 6, 8 дворогосподарств; 25 присадибних ділянок; 31,25 га сільськогосподарських угідь.
До ліквідації наслідків стихії залучено 300 осіб та 70 одиниць техніки.
Винники Plus
Фото: ua-reporter.com
Джерело: gazeta.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *