Відбулася презентація львівського хокейного клубу «Леви» — Спорт


12 вересня, у Львівському Палаці культури залізничників відбулася презентація хокейної команди «Леви», яка буде представляти Львівщину у першому сезоні новоствореної Професійної хокейної ліги України.

Як повідомляє сайт ZIK, на презентації були присутні голова спостережної ради холдингу ЛАЗ, президент ХК «Леви» Ігор Чуркін, спортивний директор клубу Михайло Чіканцев, президент Федерації хокею Львівщини Микола Романюк, директор «Євро-2012» в Україні Маркіян Лубківський, голова Львівської обласної держадміністрації Михайло Цимбалюк та мер Львова Андрій Садовий.

Львівські «Леви» є єдиним представником Західної України в Професійній хокейній лізі України, в якій суперниками львів’ян будуть три столичні клуби – «Сокіл», «Беркут», «Компаньон-Нафтогаз», а також донецький «Донбас», «Білий Барс» з Броварів, вінницькі «Гайдамаки» та «Харківські Акули».

Присутнім розповіли про амбітні плани львівської команди і продемонстрували логотип та ігрову форму команди. «Леви» гратимуть у чорно-червоних светрах із зображенням емблеми клубу та чорних шортах.

Через відсутність у Львові штучної ковзанки, своїх суперників команда прийматиме у Новояворівську. Перший домашній поєдинок «Леви» проведуть у рамках стартового туру чемпіонату України найближчої п’ятниці, 16 вересня. Суперником «Левів» будуть вінницькі «Гайдамаки». А відкриють національний чемпіонат донецький «Донбас» та київський «Сокіл», які перший матч в історії Професійної хокейної ліги України зіграють днем раніше, 15 вересня, у Донецьку.

Зі вступним словом виступив голова спостережної ради холдингу ЛАЗ, президент ХК «Леви» Ігор Чуркін, який є одним з ініціаторів створення хокейної команди у Львові. Зокрема він сказав: «Львів’яни скучили за справжніми видовищними хокейними матчами. Символічно, що відродження професійного українського хокею з новими силами стартувало на теренах Львівщини. Адже саме Львову належить честь проведення першого хокейного матчу на території сучасної України. Це по-справжньому наш вид спорту, який підкорює серця мільйонів людей. Я переконаний, що вже найближчим часом хокей набуде неабиякої популярності в Україні і складе конкуренцію футболу».

Спортивний директор ХК «Леви» Михайло Чіканцев розповів про те, як відбувалося формування команди. При цьому він зауважив, що ХК «Леви» – це амбітна команда, яка ставить перед собою серйозні цілі.

«Ми запросили кваліфікованого тренера з Білорусі Дениса Булгакова. Окрім нього лави «Левів» поповнила ціла низка гравців з Росії, Білорусії та України (зокрема, Харкова, Донецька, Києва). У період міжсезоння ми перевірили більше 40-ка хокеїстів. З них відібрали 25, які й захищатимуть честь «Левів» у цьому сезоні», – сказав пан Михайло.

Джерело: zik.ua, фото: portal.lviv.ua

Приєднайся до сайту Винники Plus на acebook контакті та в Однокласниках

 Читайте також:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *