В Чернівецькій області посилилась повінь: підтоплено понад 3000 будинків (ВІДЕО) — 29 Червня 2010


На Буковині продовжує прибувати вода. Підтоплено 3650 житлових будинків, чотири населених пункти залишилися без газопостачання.

У ніч з понеділка на вівторок в Чернівецькій області через ускладнення погодних умов підтоплені 3650 житлових будинків, чотири населених пункти залишилися без газопостачання.

Підтоплення будинків відбулося в Герцаївському, Сторожинецькому, Глибоцькому, Новоселицькому, Хотинському, Заставнівському, Вижницькому районах та Чернівцях.

В цих районах повністю зруйновані два житлових будинки, п’ять — частково, крім того, підтоплені 37 об’єктів соціальної сфери, 2 450 тисяч господарських будівель, 3123 підвальних приміщень, 7579 присадибних ділянок.

Крім того, за даними МНС, зруйновано три дамби, шість мостів і одна пішохідна кладка. Пошкоджено 9 км дорожнього покриття доріг місцевого значення, 14 дамб. Тимчасово відселені 2,437 тисяч осіб.

Всього до рятувальних і аварійно-відновлювальних робіт залучено 605 осіб та 99 одиниць техніки.

В постраждалі райони направлені додаткові сили управлінь МНС з Вінницької, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької областей, 1-го і 6-го регіональних центрів швидкого реагування (Київ і Дрогобич) та Мобільний рятувальний центр з плавзасобами, насосами, пунктами забезпечення життєдіяльності та шанцевий інструмент.

На місці працюють міністр з надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич, оперативна група МНС і оперативні групи Головного управління МНС в Чернівецькій області.

Винники Plus

За матеріалами: tsn.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *