«Святослав» представив Винники на фестивалі «ЗЛАТНА ПЕРЛА» (ФОТО) — Винники

Новини
admin

Ансамбль народно-сценічного танцю «Святослав» представив наше місто на Першому Міжнародному Фестивалі молодих талантів «ЗЛАТНА ПЕРЛА», який проходив з 7 по 17 червня в Болгарії.

Фестиваль організований болгарсько-українським об’єднанням «Добруджа-Україна», центром міжнародних творчих відносин  «Благодать» та компанією Селін Груп ООД. Проходив під патронатом Генерального Консульства України у м. Варна, Дирекції Природного парку «Золоті Піски» та за підтримки Української Ради танцю та мера міста Добрин.

Учасниками фестивалю стали: вокальні, вокально-хореографічні, інструментальні, фольклорні колективи, ансамблі народного, сучасного, спортивного, бального, естрадного танцю та музиканти.

Всі виступи учасників фестивалю, а також церемонія відкриття та заключний гала-концерт проходив на головній сцені КК «Золоті піски» – амфітеатрі на самому березі Чорного моря.

Ансамбль народно-сценічного танцю «Святослав» отримав почесну відзнаку та диплом європейського зразку.

Прийнявши участь у міжнародному фестивалі «Златна Перла», ансамбль народно-сценічного танцю «Святослав» отримав загальне визнання, творче зростання, нові знайомства, безліч приємних емоцій та чудовий відпочинок на морі.

Під час проведення фестивалю були присутні професійні болгарські таукраїнські телеоператори, журналісти та інші представники засобів масової інформації.

Почесне журі: представник україно-болгарського об’єднання — Олена Дімітрова, замісник — Юліана Ангелова, педагог вищої категорії Львівського державного училища культури та мистецтв Світлана Бельченко, заслужений діяч України Оксана Герасименко.

У фестивалі прийняло участь близько 200 учасників з різних країн.

Ансамбль народно-сценічного танцю «Святослав» (діти, батьки) висловлює велику подяку засновнику та меценату ансамблю Григорію Козловському, який посприяв участі у фестивалі та представленні нашого міста на високому професійному рівні.

Також колектив висловлює щиру подяку п. Йордану та Мирославу Михайловим, організаторам цього фестивалю, власникам готелю «Зора» у Болгарії, а також ЛМГО «Творче джерело» при церкві «Святої Богородиці» в особі п. Наталії Парафенюк.

 Тетяна Патер

 

Наведіть курсор на нижню частину вікна, щоб управляти слайд-шоу

Фотогалерея — альбом «Святослав» — «ЗЛАТНА ПЕРЛА»

Клас!

 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв. У разі передруку матеріалів посилання на «Винники Plus» обов’язкове.

 Читайте також:

Related Post