Сніговий шторм обрушився на Ліван

На теплолюбний Ліван обрушилися снігопади, в гірських районах закриті для рух багато дороги. Десятки населених пунктів відрізані від зовнішнього світу. Від холодів і морозів страждають біженці з Сирії.

сніговий шторм обрушився на ліван

Фото: independent.com

Новий рік в Лівані почався з російської зими! Сильний сніговий шторм обрушився на країну. Багато гірські дороги в Лівані опинилися під снігом, що призвело до транспортного колапсу, зараз ряд автострад закритий для руху, ряд поселень виявився буквально відрізаним від зовнішнього світу. Снігопади і погана видимість стали причиною закриття дороги, що зв’язує столицю Лівану Бейрут, зі столицею сусідньої Сирії, Дамаском. У сніговій пастці опинилися сотні автомобілів, наприклад, на дорозі, що зв’язує міста Аиту і Еден, в сніговий полон потрапили водії і пасажири більше 700 автомобілів.

Сніг — не єдина біда, яку приніс потужний циклон, що разом зі снігом прийшли і холоду, температура подекуди опустилася до нуля градусів. Це — справжня проблема постала перед сирійськими біженцями, які зараз зупинилися на території Лівану і живуть в полотняних тентах. Всього в Лівані зараз знаходиться 1.1 млн сирійських біженців, які вчора покидали свої помешкання тільки для того, щоб зчистити з них сніг. Про жертви холодів і снігопадів, на щастя, інформації поки немає.

За прогнозами метеорологів, потеплішає в регіоні тільки в понеділок, 4 січня. До понеділка в гірських районах збережуться снігопади в гірських районах, на узбережжі будуть йти дощі, можливий град. Трохи розпогодиться тут тільки ближче до Різдва.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *