Для російських алкоголіків запустили ролик «Адська бєлочка» (ВІДЕО) — 28 Листопада 2010 — Калейдоскоп


В рамках боротьби з алкоголізмом Мінздрав Росії замовило соціальну рекламу, головним героєм якої є білочка, що символізує білу гарячку. Ролик з рекламою під назвою «Адська бєлочка» з’явився на відеохостингу Youtube.

У відеоролику білка, яка, судячи з вигляду давно зловживає алкоголем, сиплим голосом описує симптоми алкогольного психозу у формі розповіді про свого «товариша по чарці».

Особливе схвалення в блогерів викликав введений білкою термін «кудяплікі».

Співробітник прес-служби Міністерства охорони здоров’я Олександр Власов підтвердив, що замовником реклами є міністерство. Як повідомляється, створення подібної соціальної реклами стало черговою мірою МОЗ по боротьбі з алкоголізмом у РФ, про необхідність якої давно ведуть мову чиновники різного рівня, в тому числі президент країни Дмитро Медведєв і прем’єр-міністр Володимир Путін.

За офіційними статистичними даними, середній росіянин щорічно споживає 15 літрів алкоголю в перерахунку на чистий спирт. У наркологічних установах країни в 2009 році проходили лікування 3,25 мільйона хворих, з яких 82 відсотки – алкоголіки.

В рамках боротьби з надмірним споживанням алкоголю у Росії в останній роки були зроблені такі ініціативи, як введення мінімальної ціни на міцні напої, заборона на продаж спиртного ночами та відкриття «гарячої лінії» з питань, пов’язаних з вживанням алкоголю.

Проблема надмірного вживання алкоголю гостро стоїть і в Україні. Зокрема, важко ситуація склалася з підлітковим алкоголізмом. Нагадаємо, нещодавно президент Віктор Янукович наголосив, що українські діти і молодь вживають найбільше у світі алкоголю.

Винники Plus  за матеріалами: tsn.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *