Ватикан приховує пророцтва Диявола — цікавинки — цікаво/відео/аудіо/файли

Load
admin

З XVI століття в таємних підвалах Ватикану зберігаються древні таблички, на яких викарбувано історія про останній битві Добра і Зла. Моторошні події повинні покласти кінець нашого світу і стати прелюдією до воцаріння в ньому Диявола.

Про написаних на цих табличках прогнозах вирішено було розповісти в 2001 році, коли вже все в світі переконаються, що кінця світу не буде. Потім папа Іоанн Павло II з якихось причин заборонив це, і тільки тепер при новому папі справі знову було дано хід.

Група експертів Ватикану прийшла до висновку, що документ, знайдений в 1946 році в згорілому будинку і присланий до Ватикану німецькими ченцями, дійсно є договором, який Адольф Гітлер уклав з самим сатаною.

Контракт датований 30 квітня 1932 року і підписаний кров’ю обома сторонами. Згідно з ним, диявол надає Гітлеру практично необмежену владу з умовою, що він буде використовувати її на зло. В обмін Гітлер обіцяє віддати сатані свою душу в його безроздільне володіння рівно через 13 років. Отже, 1932 плюс 13 — отримуємо 1945 …

Чотири експерти вивчили документ і зійшлися на думці, що підпис фюрера справжній, характерний для документів, підписаних ним у 30-х роках. Але найцікавіше в іншому: підпис сатани теж збігається з тією, що стоїть на інших подібних договорах з владикою Ада. А їх у різних архівах, особливо церковних, чимало.

Договір фюрера з владикою пекла допомагає вирішити загадку — як Шикльгруберу вдалося стати правителем Німеччини. Судіть самі: до 32-го року Гітлер був просто невдахою. Його вигнали з вищої школи, потім він двічі провалювався на іспитах до академії мистецтв. Він навіть сидів у в’язниці. Усі, хто знав його в той час, вважали його ні на що не придатною людиною.

Але з 32-го року доля його змінилася круто. Він буквально «катапультувався» в крісло влади і в січні 1933 року вже правил Німеччиною. На думку ватиканських експертів, пояснити це можна лише союзом з сатаною.

А 30 квітня 1945 року — рівно через 13 років — він покінчив рахунки з життям. Музей Люцифера Напередодні третього тисячоліття християнської ери з’явилося безліч пророцтв про наступлення кінця світу. Одні планували його на 1999 рік, але коли нічого жахливого не сталося, стали відсувати фатальну дату в майбутнє. Спочатку в нинішнє десятиліття XXI століття, потім далі, далі, і так на десятки і сотні років вперед.

Суть історії про кінець світу, як відомо, в тому, що після захоплення влади на Землі Антихристом відбудеться вирішальна битва небесних і пекельних сил, і на планеті, в кінці кінців, запанує царство Боже. Для щиро віруючого християнина це непорушна істина. Йому неясне тільки питання: коли відбудуться зазначені події.

А ось у багатьох порядком втративших віру людей запитань набагато більше. Наприклад, чи дійсно існує сатана, який зведе Антихриста на світовий престол і тим самим покладе початок похмурого періоду в житті людства?

Досить переконливу відповідь можна знайти в музеї Люцифера, створеному у Ватикані. З благословення Папи Римського в ньому виставлені експонати, що доводять, що сатана блукає по світу.

— Предмети в цьому музеї, поза сумнівом, є свідченням підступів нечистого, — каже хранитель музею отець Ісмаро Бенедикт.

— Церква прийняла їх як конкретного доказу існування Диявола. Ми не оприлюднюємо їх і не говоримо про це, але зберігаємо їх, щоб показати, на що здатний диявол.

У музеї, наприклад, є молитовник, що належав молодий італійці, яка померла від жаху вночі в 1578 році, коли їй сатана з’явився. Книга, яку вона впустила в переляку, пропалена в тих місцях, де до неї торкалася рука князя Темряви.

Інший експонат — плаття французької графині Сибілли де Меркер, Яка зустріла Диявола в безлюдному подвір’ї власного замку в 1357 році. Поділ сукні пропалений в тому місці, якого торкнулася рука Сатани.

— Музей був заснований в 1933 році за велінням папи Пія XI (1922-1939г.г.). Тут зібрані сотні свідчень реального існування Сатани,  — розповідає отець Стефан Меццофанті, 11-й директор таємного музею.

Трьом з них Меццофанті приділив особливу увагу. Кривавий договір Гітлера Група експертів Ватикану прийшла до висновку, що документ, знайдений в 1946 році в згорілому будинку і присланий до Ватикану німецькими ченцями, дійсно є договором, який Адольф Гітлер уклав з самим сатаною.

Контракт датоване 30 квітня 1932 року і підписаний кров’ю обома сторонами. Згідно з ним, диявол надає Гітлеру практично необмежену владу з умовою, що він буде використовувати її на зло. В обмін Гітлер обіцяє віддати сатані свою душу в його безроздільне володіння рівно через 13 років. Отже, 1932 плюс 13 — отримуємо 1945 …

Чотири експерти вивчили документ і зійшлися на думці, що підпис фюрера справжній, характерний для документів, підписаних ним у 30-х роках. Але найцікавіше в іншому: підпис сатани теж збігається з тією, що стоїть на інших подібних договорах з владикою Ада. А їх у різних архівах, особливо церковних, чимало.

Договір фюрера з владикою пекла допомагає вирішити загадку — як Шикльгруберу вдалося стати правителем Німеччини. Судіть самі: до 32-го року Гітлер був просто невдахою. Його вигнали з вищої школи, потім він двічі провалювався на іспитах до академії мистецтв. Він навіть сидів у в’язниці. Усі, хто знав його в той час, вважали його ні на що не придатним людиною. Але з 32-го року доля його змінилася круто. Він буквально «катапультувався» в крісло влади і в січні 1933 року вже правил Німеччиною.

На думку ватиканських експертів, пояснити це можна лише союзом з сатаною. А 30 квітня 1945 року — рівно через 13 років — він покінчив рахунки з життям. Так зазвичай і діє князь Темряви. Він вибирає невдахи, мучимого честолюбством та жадобою мирських задоволень, і обіцяє виконати всі його бажання. У результаті — безліч бід для оточуючих і повна катастрофа для того, хто «купився» на його обіцянки.

Доля Гітлера повністю вкладається в цю схему. Контракт фюрера з Сатаною був знайдений в старій скрині, який чисто випадково (а може, й ні?) витягли з палаючого будинку, розташованого на околиці Берліна. Він сильно пошкоджений, але прочитати його можна.

Плоть демона — за свідченням археологів, — пояснює отець Стефан Меццофанті, демонструючи журналістам нічим не примітне, буре зсохле тіло, — ця мумія, знайдена під руїнами старої церкви у столиці Мексики місті Мехіко, не є «цілком людською». Є підстави вважати, що рештки належали самому справжньому демону!

Висохле тіло зі схожими на козлячі ріжками, подовженими різцями і копитами було виявлено 21 січня 1997 робітниками при знесенні старої будівлі.

«Це одна із самих неймовірних наукових знахідок нашого часу. Ми отримали свідчення того, що сатана дійсно існував у плоті, — заявив професор Терранова після завершення огляду останків.

Археологи не знають, як мумія, виявлена в простому кам’яному саркофазі під вівтарем, потрапила в католицьку церкву святого Антонія. Вчені прийшли до висновку, що вік знахідки близько 600 років.

Мумія так добре збереглася, що чітко видно багато деталей вигляду, як, наприклад, довгі, майже жіночі вії.

Вивчення черепа мумії показало, що роги та ікла у істоти з’явилися вже в дорослому віці.

«Все вказує на різкі й болісні фізичні зміни. Ми вважаємо, що на початку ця людина вів абсолютно нормальний спосіб життя, але у віці приблизно 25 років в його тіло вселився сатана », — говорить Терранова професор.

Зараз вчені намагаються прочитати напис на мідному медальйоні, що висів на шиї мумії. За словами експерта, є припущення, що медальйон є якимось окультних предметом, за допомогою якого сатана вселявся у добровольця, або в нічого не підозрюючу жертву.

Знахідка в Мехіко стала, однак, не першим доказом того, що Диявол брав людське обличчя.

В кінці 1995 року вже повідомлялося про рогату мумію, виявлену в індіанських похованнях біля Уайт-Рівер (штат Південна Дакота, США).
Індіанському сатані пощастило менше, ніж мексиканському, він був на смерть замучений воїнами племені сіу.

Згідно з канонами християнства, Господь Бог має всього одне фізичне втілення — Ісуса Назаретяніна, але сатана в історії людства з’являвся у плоті сотні разів.

Останки, виявлені в Південній Дакоті, датуються початком XVIII століття, тобто їм близько 300 років.

«Наша мумія років на триста старша. Якщо інтервал між тілесними втіленнями не зміниться, то наступного появи сатани слід очікувати на початку третього тисячоліття … », — зауважує Терранова.

Музей Сатани, розташований в церкві Святого Серця Мученика, дуже рідко відвідується священнослужителями, або високопоставленими туристами, оскільки його існування зберігається в таємниці.

Але сатана не тільки бродить по світу, він має намір змінити сценарій кінця Світу, задуманий Богом. Принаймні, так кажуть таблички, про які було згадано спочатку. Пророцтва занепалого ангела

 — Ці жахливі пророцтва зберігалися за сімома печатками з 1566 року, коли їх передав Ватикану сатаніст, який відрікся від своїх переконань, — розповідає доктор Пол Моррет з Вашингтона.

І ось тепер нарешті-то вони побачили світ. Пророцтва сатани, в загальному, збігаються з прогнозами, які містяться в Біблії, але з одною важливою відмінністю. У Біблії ми виявляємо вказівку на те, що після періоду неймовірних потрясінь, страждань і боротьби Добро все-таки візьме гору над Злом і призведе до встановлення на землі Царства Божого.

У прогнозах сатани звучить протилежне твердження. Після жахливої низки нещасть і страшних епідемій, світових воєн і небаченого терору Зло переможе Добро, і сатана встановить на землі пекло, і буде правити в ньому вічно.

Пророцтв всього десять, і п’ять із них збулися! Саме тому Ватикан мовчав про них до закінчення 1999 року. Інші п’ять пророкувань головного лиходія мали втілитися в життя до 2000 року, однак цього не сталося.

Настільки круту зміну ходу подій навряд чи можна пояснити будь-чим іншим, окрім перемоги світлих сил.

Але повернемося до пророкувань нечистого. Будучи вигравіруваними на пластинах з чорного оніксу, ці пророцтва, як вважають, налічують щонайменше 10000 років.

— Щоб ні в кого не зародилося сумнівів щодо достовірності пластин, — говорить доктор Моррет, — візьміть до уваги той факт, що проведене за допомогою найсучасніших наукових методів дослідження показало, що гравірування зроблена 9,5-11 тисяч років тому.

— І, що ще більш важливо, — продовжує він, — п’ять з пророцтв вже збулися, доводячи тим самим, принаймні, що їх автор справді передбачав майбутнє — радості і страждання людей.

Прорікання включають в себе, зокрема, вказівку на плани сатани увергнути християнський світ до цілковитого розброду за часів хрестових походів, що, як ми всі знаємо, дійсно мало місце. У них також міститься вказівка на Першу і Другу світові війни і на прихід до влади слуги сил зла — Гітлера.

Не менш драматичними виявилися його передбачення щодо того, що вільний світ завалиться під тягарем епідемії наркоманії, розгнузданого сексу і загального занепаду моралі. У пророцтвах Сатани також міститься вказівка на серйозні зміни в зовнішності самої Землі, починаючи з серії безпрецедентних землетрусів і вивержень вулканів, які, і геологи підтвердять вам це, почалися з кінця 80-х років ХХ століття.

І всі ці жахи були приурочені до 1999-2000 рр.. Коментарі, як кажуть, зайві — все, що стосувалося нашого часу, в пророцтвах сатани виявилося блефом.

Але це зовсім не означає, що про них слід забути. Всі жахи ще можуть здійснитися, але в більш пізній час. Сатана не раз потрапляв в халепу зі своїми планами, але ніколи не припиняв спроб реалізувати їх знову і знову.

До невдалого прогнозу Диявола, як пророка великого масштабу, можна додати нездійснені «одкровення» кількох десятків віщунів дрібнішого рангу.

Початком кінця світу був оголошений 1990 рік, завершиться процес у 2003-му. За іншими даними, це повинно було відбутися у 1996-1998 роках. Ну і вже, звичайно, маса прогнозів стосувалася 1999 року. Не будемо розмінюватися на дрібниці, поглянемо на проблему глобально. Виявляється, за найскромнішими підрахунками за тисячі років писемної історії людство лякали кінцями світла сотні разів! Нижче перераховані дати найбільш відомих пророцтв. Отже, кінець світу мав статися: в 900 році н.е., 1000 в, 1666, 1900, 1910, 1992, 1993, 1994, 1996, 1998, 1999, 2000, 2002, 2003, 2017, 3797 і так далі …

Винники Plus  за матеріалами: inomir.ru, фото: liveinternet.ru

P.S. Під час редагування матеріалу (reneta), при збереженні малюнку на комп’ютер, операційна система створила файл — 2448. jpg. Якщо додати цифри назви файла — 2448 (2+4+4+8=18), виходить сума з числом 18. Число 18 містить три цифри — 6 (6+6+6=18). Число 666 — число диявола. Містика!? …

Читайте також:
Оголошення:

Related Post