Атлантиду знайдено!? — Це цікаво — Цікаве про цікаве


Атлантиду знайдено!?

Британська газета The Sun повідомила про виявлення дивного об’єкту за допомогою програми Google Ocean. На думку істориків, які вивчають Атлантиду, об’єкт може являти собою залишки затонулого континенту або острова.

Незвичайна структура являє собою прямокутник розміром з Уельс. Усередині прямокутник пописані лініями, пересічними під прямим кутом. Об’єкт знаходиться приблизно в тисячі кілометрів від північно-західного узбережжя Африки неподалік від Канарських островів. Точні координати знахідки — 31 градус 15 хвилин 15,53 секунди північної широти 24 градусів 15 хвилин 15,30 секунди західної довготи. Тут можна побачити це місце.

За словами керівника історичних програм в музеї штату Нью-Йорк (The Sun пише, що дослідник працює в Університеті штату Нью-Йорк) Чарльза Орсер (Charles Orser), дивний об’єкт знаходиться в одному з найбільш вірогідних місць існування міфічного континенту.

Атлантида вперше згадується в діалогах Платона «Критій» і «Тімей». Він посилається на слова афінського політика і поета Солона. Згідно з Платоном, Атлантида занурилася під воду близько 9000 року до нашої ери в результаті природного катаклізму.

Винники Plus  за матеріалами: paranormal.org.ru

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *