На київському ринку продають маленьких чупакабр — Це цікаво — Цікаве про цікаве


На київському «пташиному» ринку, що на Куренівці, з’явилася вельми незвичайна пропозиція. Це маленькі чупакабри.

Вчора на ринку в одному з торгових рядів стояла жінка, а на її прилавку скромно лежала табличка з написом: «чупакабри». У кошику поряд, згорнувшись клубочками, спали п’ятеро незрозумілих істот. На вигляд — щенята-виродки з неправдоподібно довгими тілами, але абсолютно голі, з маленькими голочками уздовж хребта і вже помітними тонкими іклами. Жінка затверджує: це і є дитинчата міфічної чупакабри. Просить за одного близько двохсот доларів.

Приїхала жінка до Києва з Закарпаття буквально на пару днів.

Де взяла тварин, так і не сказала, говорить, всім тоді заробити захочеться.

За її словами, харчуються малюки виключно м’ясом, але тільки свіжим, таким, що не протухнуло. Краще всього йдуть кролики, але одного разу її сім’я різала свиню, так всю кров вони теж випили за милу душу.

Грати з ними небезпечно, можете поплатитися глибокими ранами від іклів, які довго не гояться, — сказала жінка.

Щодо покупців, то їх у жінки не багато. Хтось боїться невідомого звіра, комусь грошей шкода. Але вчора одне дитинча купив дуже відомий політик, говорить вона. Сказав, триматиме в приватному зоопарку свого заміського будинку. На питання, хто саме це був, жінка усміхнулася і відповіла: «Не скажу, я йому мовчати пообіцяла. Але ви його часто по телевізору бачите».

Винники Plus за матеріалами: gazeta.ua  Багнет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *