Соцмережі можуть нанести шкоду психічному здоров’ю дітей — вчені

Load
admin

Значна кількість часу, проведена у соціальних мережах, може зашкодити психічному здоров’ю дітей. Про це заявили британські чиновники у сфері охорони здоров’я, повідомляє Еспресо.TV.

Постійне використання соцмереж може викликати у дітей депресію, тривогу, низьку самооцінку, агресію, а також стати причиною самотності й асоціальності в реальному житті.

Згідно з результатам останніх досліджень, кожна десята дитина у Британії має проблеми з психічним здоров’ям, пов’язані з депресією та низькою самооцінкою. До того ж, кількість дзвінків на спеціальні гарячі лінії для дітей за останні роки різко зросла.

Фахівці стверджують, що можливо чітко прослідкувати взаємозв’язок кількості часу, проведеного у соцмережах, та поганого стану психіки. Вони зазначають, що значні покращення у побуті дітей протягом останніх двох десятиліть сьогодні може зіграти злий жарт.

Основною причиною виникнення психічних проблем серед неповнолітніх спеціалісти вважають саме розвиток «цифрової культури». На сьогодні понад 85% британців віком від 13 років є активними користувачами соціальних мереж, які піддаються різкій критиці з боку чиновників через відсутність ефективної системи оцінки віку, що створює загрозу для дітей.

Related Post