В єдності сила — в русі життя!


Винники PlusПонад півроку минуло від останніх виборів. Термін — достатній для підведення підсумків депутатської діяльності. Отож, що з передвиборних зобов’язань вдалося втілити в життя, які проблеми ще доведеться вирішувати? Про це вів розмову з депутатом міської ради, головою Винниківської міської організації Народного Руху України Володимиром Почаєвцем кореспондент газети «Винниківський Вісник Володимир Гаврилів.

— Чи задоволені Ви результатами виборів до місцевих рад?

— Нагадаю, що депутатом Львівської міської ради став винниківчанин, член Винниківської міської організації Народного Руху України Богдан Лешневський. У Винниківській міській раді цього скликання Винниківську організацію НРУ представляють також Віталій Кондратьєв, Іван Лешневський, Роман Ціхоляз. Відзначу, що всі ми — люди молоді, адже середній вік винниківських рухівців — 30 років. Не маючи досвіду проведення передвиборних кампаній, депутатського досвіду ми допустили деякі помилки, які на майбутнє обов’язково врахуємо. А зараз треба працювати, виконувати свої обіцянки.

— Проблеми Винник відомі. Тому, Володимире, давайте розпочнемо нашу розмову з того, що вже вдалося зробити.

— Ми зрозуміли, що є питання, які треба вирішувати першочергово. Тому й перед виборами більшість із нас, коли були тільки кандидатами, задекларували низку зобов’язань. Члени місцевого рухівського осередку на сторінках «Винниківського Вісника» наголошували на необхідності спорудження тротуару на вул. Шевченка, де є інтенсивний рух, зокрема громадського транспорту. Ця вулиця веде до трьох храмів, тут знаходяться два культурні центри, школа мистецтв, пам’ятник Т.Шевченкові. Як бачимо, тротуар на цій вулиці вкрай необхідний. Це розуміли та підтримували й інші депутати. Спільна робота Винниківської міської ради, депутатського корпусу, МКП «Благоустрій» завершена. Приємно відзначити, що частина вул. Шевченка — виборчий округ нашого депутата Віталія Кондратьєва, який порушував це питання під час балотування у депутати. Отже, ми дякуємо всім, хто брав участь у вирішенні цієї проблеми.

— Як Ви оцінюєте свою роботу?

— Частково вдалося допомогти мешканцям вулиці Злагоди, де були серйозні проблеми із дорогою. Наголошую, лише частково, дорога потребує капітального ремонту, а з нашого боку — пильної депутатської уваги. Вдалося врятувати нашим депутатам від рейдерських атак спортивний майданчик зі штучним покриттям, що знаходиться поряд зі школою мистецтв.

При підтримці депутата Львівської міської ради Богдана Лешневського намагаємося допомогти тим людям, які опинилися у скрутному становищі. Допомогу сьогодні вже отримали понад 60 мешканців нашого міста.

Зусиллями наших депутатів, проведено реконструкцію трансформаторної електропідстанції на вул.Спортовій.

Щодо оцінки нашої роботи. Наша розмова з Вами дає нам можливість відзвітувати про роботу перед нашими виборцями, а їм — оцінювати.
До слова, хочу повідомити про те, що депутати Винниківської міської ради від «Народного Руху України» приймають громадян за новою адресою: м.Винники, вул. Шевченка, 5 («Народний дім»), щочетверга з 18.00 до 19.00.

— Чи маєте разом із колегами-депутатами від Народного Руху України якийсь із власних проектів для покращення життя своїх виборців, тобто, задум, який плануєте втілити на одному з виборчих округів ваших депутатів?

— Зараз працюємо над тим, щоб на розі вулиць Шевченка та Довганика спорудити дитячий майданчик. Плануємо це зробити власним коштом. Спільно з Винниківським осередком «Молодого Народного Руху» маємо намір взяти під свою опіку міні-спортивний майданчик зі штучним покриттям, що поряд зі школою мистецтв, для організації спортивних занять дітей та молоді, відкрити секцію з міні-футболу. Це дуже важливо, адже спорт — це здоров’я підростаючого покоління, а діти — це наше майбутнє. На жаль, Винники не можуть похвалитися наявністю спортивної зали і, відповідно, спортивних секцій.

Гадаю, що й інші наші спільні задуми: облаштування тротуару на вул. В.Івасюка, завершення робіт із розширення дороги на старе міське кладовище — ми також незабаром реалізуємо.

«Гарячими» для всіх винниківчан і надалі залишаються проблеми землекористування, прибирання наших вулиць від твердих побутових відходів, каналізування, транспортне сполучення зі Львовом. На транспортному сполученні хочу наголосити особливо. Вже роками після 10 год. вечора добратися до Винник практично неможливо. «Рятують» попутні маршрутки. Це для міста з 15 тис. населення — ганьба! Надворі — третє тисячоліття, люди літають у космос, а винниківчани ввечері не можуть добратися до своїх домівок. І справа тут не у фінансуванні.

Як бачите, багато проблем ми вирішили, чимало перед нами завдань ще є, тому маємо над чим працювати.

— Яка головна мета супроводжує Вас і Ваших колег?

— Хочу наголосити, що ми відкриті для співпраці і з винниківчанами загалом і з колегами-депутатами, адже вже переконалися у тому, що в єднанні наша сила. Ми мешкаємо у Винниках і хочемо бачити своє місто чистим, впорядкованим, зрештою, справжнім європейським містом. Я — корінний винниківчанин з діда-прадіда, тут живуть мої рідні, близькі, друзі. І перед ними, і перед всіма винниківчанами не хочу бути голослівним. Разом із своїми побратимами-рухівцями будемо працювати на благо нашого міста. І наші завдання — не лише господарка, а й національно-патріотичне виховання, розвиток громадянського суспільства.

На вибори ми йшли з гаслом: «В єдності сила — в русі життя!» Отож закликаємо всіх громадян, всі демократичні сили до об’єднання на благо побудови демократичного суспільства. І на закінчення хочу привітати всіх винниківчан із світлим днем 20-ої річниці Незалежності України. Впродовж століть наші діди-прадіди боролися за свою незалежну державу. Схиляємо голови перед їхньою пам’яттю.

Слава Україні!

Джерело: газета «Винниківський Вісник»

Приєднайся до сайту Винники Plus на acebook та контакті

 Читайте також:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *