«Рух» Винники здобув кубок Барселони


БарселонаМинулої осені гравці винниківського „Руху» побували на сонячних Піренеїях, де брали участи у представницькому міжнародному футбольному турнірі для гравців віком до 19-ти років.

Незважаючи на те, що винниківчани вперше були запрошені на турнір до Барселони (саме в цьому місті він відбувався), додому вони привезли кубок за перемогу.

Усього за шість днів наші земляки зіграли сім матчів (усі з представниками Німеччини), здобувши шість перемог і один матч звівши внічию.

Найзапеклішим виявився фінальний поєдинок. Програючи 0:1, Михайлові Шептицькому пощастило за лічені хвилини до його завершення зрівняти рахунок. Усе вирішилося в серії післяматчевих пенальті. Тут майстерність і нерви виявилися сильнішими в українців. Особливо вдало зіграв воротар Руслан Шульган, який зумів двічі відбити постріли німецьких футболістів. Як результат — 4 : 3 на користь „Руху» й винниківчани повезли кубок додому.

На жаль, у цьому матчі було травмовано Віталія Дмитруха (він зіткнувся з голкіпером суперника), що дуже зіпсувало настрій нашій команді.
Усі матчі турніру відбувалися на переповнених глядачами стадіонах (а команд було близько сотні з різних країн і континентів, з України приїхала ще футбольна дружина з Симферополя), перед поєдинками виконували гімни країн його учасниць.

Наші молоді футболісти мали змогу ознайомитися зі стадіоном і музеєм одного з найкращих клубів планети — „Барселони». А ще здійснили цікаві мандрівки цим містом, відвідали й оглянули під час цієї подорожі Відень, Женеву, Мілан, Прагу.

Честь України та нашого міста на турнірі в Іспанії захищали: Роман Шульган, Роман Шпирка, Олег Леган, Володимир Іванина, Олег Петрик, Михайло Шептицький, Ігор Файда, Роман Вірт, Ярослав Мех, Володимир Пиріг, Юрій Петрів, Олег Козидра, Богдан Галун, Андрій Фірман, тренер Роман Гданський. Голи на рахунку Михайла Шептицького (3), Володимира Пирога, Олега Козидри й Романа Вірта.

Володимир Гаврилів

Винники Plus  за матеріалами: газети «Винниківський вісник»

P.S.Редакція «Винники Plus» буде рада, якщо учасники поїздки в Барселону розмістять у фотогалереї сайту фотографії з подорожі!
       Фотографії можна загрузити тут

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *