Руслана представила повнометражний фільм-спогад «Кузьма. Ти Є Суперстар» (ВІДЕО)

Руслана Лижичко після загибелі свого друга і практично брата, Андрія Кузьменка, проанонсувала вихід документального фільму про нього, куди увійшли кадри їх спільного туру, «Ого-шоу», який відбувся 3 роки тому. Тривалість документальної картини становить 1 годину 18 хвилин і її вже можна знайти в Інтернеті.

Співачка написала на своїй сторінці в Facebook посвята Кузьмі «Скрябіну». Вона зазначила, що лідер гурту «Скрябін» був і залишається явищем на українському музичному Олімпі. Сама ж свою картину вона називає фільмом-спогадом, заснованому на унікальних кадрах, які зараз набули особливу цінність.

«Тепер, коли ми всі усвідомлюємо, що Кузьма — це явище (більше, ніж суперстар), я хочу щоби ми так само усвідомили, що явищем він був завжди. При тому, що Кузьма був дійсно культовим для багатьох поколінь і «в дошку своїм» в житті, я пам»ятаю Андрія як дуже скромного хлопа, з зачаровуючою усмішкою і неповторним вогнем в очах.Подивіться уважно на його рухи, послухайте ще раз уважно його слова, пропустіть всі його вібрації через себе — ви зможете стати добрішими, простішими, щирішими, як він», — написала Руслана.

Джерело:

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *