У Винниках відбувся благодійний фестиваль «У ритмі дитячого серця»

У неділю, на свято Стрітення Господнього, в КЦ «Дозвілля» відбувся Перший фестиваль хореографічного мистецтва «У ритмі дитячого серця».

Під час фестивалю, який лорганізували «Золота молодь Винник», «Демократичний альянс» та «Всеукраїнський волонтерський рух»,  було зібрано на потреби воїнів України 4 814 грн.

У концерті взяли участь: Танцювальний колектив «Браво» с. Чишки, Зразковий вокально-хореографічний ансамбль «Викрутасики», Зразковий вокально-хореографічний ансамбль «Горянка», Ансамбль естрадно-спортивного танцю «Сунички», Ансамбль естрадно-спортивного танцю «Модерн» Народного дому м. Винники, Народний ансамбль танцю «Святослав» КЦ «Дозвілля» м.Винники, Ансамбль естрадного танцю «Карамель» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники, Ансамбль танцю студентів кафедри режесури та хореографії факультету культури і мистецтва Львівського університету ім. Івана Франка.

Як написав на своїй сторінці у Facebook Богдан Шустер, захід став яскравим поєднанням приємного з корисним, який зібрав понад 150 учасників та повен зал глядачів!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *