У Львові тисячі людей прийшли до храму, аби попрощатися з Кузьмою «Скрябіним» (ВІДЕО)

Тисячі людей прийшли сьогодні до церкви Преображення Господнього у Львові, аби попрощатися з відомим співаком, лідером гурту «Скрябін» Андрієм Кузьменком, який 2 лютого загинув в ДТП.

Попрощатися із музикантом прийшли друзі, знайомі та шанувальники різних поколінь. Багато людей тримали у руках квіти з чорними та синьо-жовтими стрічками, повідомляє zik.ua.

У храмі відбувся парастас за упокій душі загиблого музиканта, на якому були присутні лише найближчі родичі загиблого, представники гурту та міської й обласної влади Львівщини.

Попри те, що час для прощання з Андрієм Кузьменком був попередньо анонсований на 16.00, станом на 17.00 людей не впускали у храм. Представники Львівської мерії намагалися сформувати колони, аби рух до храму набув організованої форми. Після 17.00 людей вже почали впускати до храму.

Люди стоять в черзі перед церквою Преображення Господнього у центрі Львова, щоб попрощатися з Андрієм Кузьменком.

Прощання з музикантом у храмі Преображення Господнього буде тривати до 9.00 5 лютого. Тоді у церкві відбудеться заупокійна літургія, о 10.45 – прощання, після чого процесія вирушить в Брюховичі. Поховають відомого музиканта на цвинтарі в Брюховичах.

За бажанням рідних, похорон в Брюховичах – лише для сім’ї. Таким є рішення родини Андрія Кузьменка. Усіх шанувальників музиканта просять до нього прислухатись.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *